Page 3 of 53 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 31 to 45 of 787

Thread: Vand tavite portbagaj, presuri, covorase auto, bandouri

hokai's Avatar
    ok ....am inteles ....cu transportul am inteles .....pretul/buc + TVA = 118 lei (am inteles bine?) ...daca da vreau 2 bucati......cum faccem...iti dau un PM cu adresa mea?

astept pozele

Salut!

Hokai si toata lumea - scuze :blush: ,dar am citit in urma si imi dau seama ca nu am fost suficient de coerent in materie de preturi, reduceri, transport etc. Am dat informatiile pe bucatele in mai multe posturi... Fac acum un corolar al informatiilor:
    Preturi: Toate tavitele pentru masini cu portbagaje medii sau mari sunt 39.92 euro~147 RON (206SW, 207SW, 306, 307, 406, 407, 607, Partner) , iar pentru cele mici (106, 107, 206 HB, 207 HB , 1007) sunt 35.13 euro~130RON cu tot cu TVA. - asta am mai scris ...
    Reduceri: Pentru Peugeot Club - 10% reducere sau transport gratuit prin curier rapid (maximul dintre cele doua...)
    Voi alegeti: aveti pe cineva care face drumul de TM si poate sa vi le aduca, sau daca sunteti din TM, evident ca este mai rentabil sa primiti reducerea. Daca, insa, sunteti departe este mai bine sa platesc eu transportul (~17.5 RON).

Mircea
    Last edited by themircea; 15-03-2008 at 04:24 PM. Reason: am sters doua mutrite

Salut!

Edi- fa tu te rog o fapta buna si pune niste poze din cateva unghiuri cu portbagajul tau.
    Nu de altceva, dar tavitele sunt ambalate in folie. Daca fac poze cu folia, nu se vede nimic, iar daca o desfac din folie poate suferi la transport.

Poti, te rog?

Mircea

ok, ii fac poze si le pun

hokai's Avatar
    ok...atunci as vrea doar una si ramane trasportul gratuit ...deci pretul final este de 147 lei cu tot cu TVA....

Salut!

Edi - Multumesc!

Hokai - suna-ma te rog pentru datele despre expeditie

Mircea
    0722.259258

hokai's Avatar
    "themircea" a ajuns tavita , este super faina si se potriveste la fix...am sa fac si niste poze in weekend si am sa le postez (daca mai intereseaza si pe altii)...oricum eu o sa te mai sun sa mai fac o comanda pentru un prieten....merci mult

Salut Hokai!

Multumesc pentru impresii si pentru ca ai cumparat de la mine!
    Ma bucur ca iti place!

Da, te rog, daca poti pune si niste poze.

Multumesc,
    Mircea

mavida's Avatar
    Ia sa vedem pentru 207 o comanda la Suceava, detaliem pe PM?
    Let the dream come true :wallbash:

@themircea unde te gasim in Timisoara ?

Tuturor celor care sarbatoresc azi:

Paste Fericit!
    Kellemes Husveti Unnepeket!
    Frohe Ostern!

Mavida - 207 este pe stoc. Daca doresti, te rog suna-ma sau da-mi un PM cu datele de livrare si un numar de telefon. Pret, reduceri, transport -ai vazut...

Croampa - te sun maine la numarul din subsolul postului tau

Multumesc,
    Mircea
    0722.259258

Salut!

vasiliugeo - Jetta este pe stoc. Ca un clasic in viata ce ma aflu ( ) citez din mine insumi (cu cateva posturi mai sus...) :

Preturi: Toate tavitele pentru masini cu portbagaje medii sau mari sunt 39.92 euro~147 RON (206SW, 207SW, 306, 307, 406, 407, 607, Partner - si Jetta, evident... ) , iar pentru cele mici (106, 107, 206 HB, 207 HB , 1007) sunt 35.13 euro~130RON cu tot cu TVA. - asta am mai scris ...
    Reduceri: Pentru Peugeot Club - 10% reducere sau transport gratuit prin curier rapid (maximul dintre cele doua...)
    Voi alegeti: aveti pe cineva care face drumul de TM si poate sa vi le aduca, sau daca sunteti din TM, evident ca este mai rentabil sa primiti reducerea. Daca, insa, sunteti departe este mai bine sa platesc eu transportul (~17.5 RON).

Poze cu Jetta din pacate nu am, dar toti cei care au cumparat au fost multumiti - se potriveste perfect!!!!
    Pe prima pagina din topic sunt cateva posturi cu poze. Poate ca sunt elocvente in materie de potrivire si calitate a executiei... Tavitele sunt personalizate pe model / marca / an etc - pe bune!!

Multumesc,
    Mircea
    0722.259258

VLMG's Avatar
    Plata cum se face? sau e la primirea coletului?

Salut!

Plata se poate face si ramburs, la primirea coletului - din pacate in acest caz exista un comision ( 5 RON) al firmei de curierat pentru rambursarea banilor.

Daca se face plata prin banca (transfer bancar sau depunere la casieria bancii) nu mai exista nici un cost suplimentar.

Mircea

Page 3 of 53 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Bookmarks