Results 1 to 6 of 6

Thread: 508

alynu's Avatar

508

M-am decis sa imi vand 508-ul, asa ca incerc sa compun un anunt frumos:
    Este un exemplar cu motor de 1.6 ehdi, 115cp, fabricatie 2012, inmatriculat in decembrie 2012, cu vreo 232.000km ( nu stiu exact kilometrajul si nici nu am poza ) si echipat cu cutia de viteze semi-automata/robotizata/pilotata sau cum i-o mai zice, care are mod sport sau manual din schimbator sau padele.
    O am din martie 2019 cand avea 222.000 km, atunci i-am facut si revizia generala la mihai in bucurestii noi: kit distributie + pompa de apa, kit accesorii, schimb ulei si filtre, toate de origine de la autokarma ( am factura pe undeva).
    La vreo doua saptamani mi-a "botezat-o" o doamna intrand in coltul din stanga spate la trecerea de pietoni. Am mers la eurial pantelimon si dupa vreo cateva zile si vreo 9000lei s-a rezolvat totul.
    Prin vara, cred, am luat o piatra in parbriz si am fost la eurial otopeni ca sa imi schimbe parbrizul.
    In rest nu am mai avut incidente. Prin iulie mi s-a pus pe caciula si am cumparat de la dezmembrari un interior de piele+textil in stare foarte buna.
    Ca dotari este Active daca nu ma insel: navi,senzori ploaie+lumina,senzori spate + fata aftermarket, climatizare automata pe 2 zone, si cu ce mai vine in echipare ACTIVE-ul, plus pielea pusa de mine.
    Masina merge zilnic din titan pana la arcul de triumf, de obicei ascult muzica si incerc sa evit gropile dar am observat in ultima perioada cand nu mai ascult muzica si nu pot sa evit gropile/denivelarile se aud niste zgomote de la suspensie, cred. O fi ceva pe acolo de schimbat, urma in martie sa intre la revizie si o verificam atunci. Ar mai fi si faptul ca dupa vreo 1-2 ore de stat prin traficul din Bucuresti incepe sa agate ambreiajul cand pleci de pe loc, probabil ca ar trebui schimbat... De asemenea masina fiind de 1an de zile aproape prin minunatul bucuresti a adunat semne pe ea de la binevoitori, nu va asteptati la o caroserie impecabila!
    In rest este o masina corecta, care necesita mici investitii pe partea de mecanica pentru a fi impecabila sau se poate merge si asa cu ea!
    Ma puteti contacta la numarul de telefon: 0752146715
    Pretul este de 5900 euro negociabil dar la fata locului dupa ce ati vazut masina si dupa ce am verificat-o la service nu la telefon, ca sunt satul de intrebarea: care este ultimul pret, fara a vedea macar masina.
    VF38D9HD8CL082580
    Sa speram ca se vad pozele:

“Am citit regulile comerciale si le voi urma cu strictete”.

Last edited by alynu; 17-01-2020 at 08:40 PM.

(*&^%$#@!) bobovis's Avatar
    La mine nu se vad pozele, am deschis anuntul cu 3 browsere diferite.
    Cele mai interesante sunt aici si aici, intrati si nu veti regreta!

Tigaia

alynu's Avatar
    Pisici...ce sa ii fac, ca am copiat adresa imaginii si am inserat-o...
    Le atasez in link, ca alta posibilitate nu am... https://photos.app.goo.gl/4ePsFc2a4oY45FZ6A

alynu's Avatar
    pret nou: 5800 negociabil

alynu's Avatar
    5700 negociabil

alynu's Avatar
    Update: se vinde fara rotile de iarna
    Am actualizat si pozele cu noile roti de vara: https://photos.app.goo.gl/4ePsFc2a4oY45FZ6A
    Pret nou: 5500 euro

Bookmarks