Results 1 to 5 of 5

Thread: aplificator JBL pentru Peugeot 508

Vizitator

aplificator JBL pentru Peugeot 508

Buna ziua,

Doresc sa cumpar aplificatorul sistemului audio JBL, pentru un Peugeot 508 din 2011, cod PN 9666090780.

Daca aveti asa ceva de vanzare, va rog sa ma contactati, fie aici fie la 0757080267.

Urmeaza sa plec in vacanta in 14 august si nu mai apuc sa indeplinesc conditia cu 50 de post-uri sau 60 zile, acesta este motivul pentru care am postat aici. Daca va fi sters, asta este....

Multumesc,

Lucian

Am citit regulile comerciale si le voi urma cu strictete.
    Last edited by nmoxx; 06-08-2018 at 05:18 PM.

Vizitator
    Nu are nimeni asa ceva de vanzare? O sa fie trist sa merg 9 ore fara muzica...

Oare este cineva care se pricepe sa-l repare, in Constanta?

Cu stima,

Lucian

andy's Avatar
    Cauta pe allegro.pl sunt cateva anunturi la preturi acceptabile cu tot cu subwoofer.Problema acolo este comunicarea.
    307 2.0 HDI 110 ,508 2.0HDI 163->193

Vizitator
    Quote Originally Posted by andy View Post
    Cauta pe allegro.pl sunt cateva anunturi la preturi acceptabile cu tot cu subwoofer.Problema acolo este comunicarea.
    Am gasit si eu site-ul ala, inca nu am apucat ca le trimit mesaje, pentru ca oricum nu mai imi ajunge pana plec....

Comunicare este intr-adevar o problema, am cerut saptamana trecuta oferta de pe un site din Danemarca, mi-au trimis pretul, dar atat, cand i-am intrebat daca livreaza in Romania, au amutit, niciun raspuns...

Vizitator
    Azi m-am intors din concediu, solutia a fost muzica pe telefon + o boxa portabila. Nu tocmai comod, dar o solutie de compromis.

Vad ca aici nu are nimeni de vanzare sau cineva care sa-l repare, voi cauta in continuare pe site-urile din afara poate am noroc sa gasesc acolo.

Multumesc de gazduire,

Lucian

Bookmarks