Results 1 to 11 of 11

Thread: firmware peugeot 208

Vizitator

firmware peugeot 208

salut!cu versiunea din imagine a venit noul meu Peugeot 208.rog cine imi poate da detalii ce tip de versiune este si daca se poate activa mirrorlink
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 1.jpg  

Baby Lion
    Este android acolo modelul nou de navigatie. La reprezentanta poate stii daca ai sau nu si il si activeaza, dar deobicei este activat . Dar astea noi au cam toate. Sa nu iti imaginezi mirror link ca iti afiseaza ce ai tu pe telefon. Vezi pe pagina la peugeot ce inseamna mirror link si ce aplicati merg.

Vizitator
    salut!adica nu o sa pot folosi o aplicatie gps gen waze ,sygic facand mirroring de pe un telefon?

Baby Lion
    sygyc merge dar e vreo 70 euro licenta nu merge cracuiala.
    daca dai pe google peugeot mirrorlink primul link iti spune tot ce este legat de mirror pe peugeot este la peugeot.com direct

Vizitator
    Salut ! se poate ca versiunea mea sa fie cumva android auto dar ciudat ca nu regasesc meniul...

Vizitator
    salut!aici sunt imagini cu versiunea mea dar nu gasesc nicaieri detalii despre ea
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 20170805_154501.jpg   1.jpg   20170801_201811.jpg  

Baby Lion
    Sa stii ca sistemul de operare android nu este mereu ca pe telefoane sau tablete.
    Tu nu poti sa instalezi nimic pe el, gen aplicatii de android. Doar update de harti la navigatie daca are si update de firmware, pe care te sfatiuesc sa le faci la reprezentanta daca nu ai habar. daca blochezi unitatea nu iti da alta pe garantie si platesti tu vreo 30 milioane cat e ea.

Vizitator
    Aici spune că modelele 2017au android auto.o alta tehnologie decāt mirror.
    https://www.android.com/auto/peugeot/

Baby Lion
    Quote Originally Posted by data11 View Post
    Aici spune că modelele 2017au android auto.o alta tehnologie decāt mirror.
    https://www.android.com/auto/peugeot/
    Android auto are mirrolink, nu stiu si daca este activat/instalat pe orice masina. Android auto este un sisitem de operare pentru unitatile multimedia de pe masini, ca si windows, linux, mac pentru laptop-uri/descktop-uri, toate au mirrorlink, este o aplicatie pentru ele.
    Daca nu te pricepi la tehnologie mai bine vorbesti la reprezentanta sa te ajute cu ce ai nevoie.

Vizitator
    Cred ca vorbim de lucruri diferite.uite aici tehnologiile folosite si diferentele dintre ele : http://www.peugeot.com.au/service-an...mirror-screen/

Baby Lion
    Exact ce iti ziceam eu, am incercat sa te fac sa intelegi, poate m-am exprimat gresit. Sunt convins ca din linkul pe care mi l-ai dat tot nu ai inteles care e treaba. Daca vrei vreuna din optiunile alea Apple CarPlay pe Apple, Android Auto pe unitati multimedia din masini cu android, MirrorLink pe unitati multimedia din masini cu alte OS, mergi la reprezentanta. Pe unitatea ta o sa apara tot ecranul de pe telefon, Android Auto este tot un mirroring dar mai avansat.

Bookmarks