Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 44 of 44

Thread: Intalnire la mare? 1 august 2007

coyote's Avatar
    Ca si cum ai mai vrea s-o parchezi...

vvali4ya's Avatar
    Ce facem,ma mai agit sa facem ceva sau ne lasam la mana noastra si ne gasim fiecare cum vine la mare cu noi cei din C-ta!Am o prietena care are un mini hotel intre Navodari si Mamaia,cochet,langa plaja,ce mai,ideal pt.o intalnire si pot negocia bine chiar,va pot da si site-ul daca mai este cineva interesat!

Doc's Avatar
    Pai ce mai stai: preturi, locatie, stele, numaru de telefon al prietenei, e maritata ...
    Resoftari, chiptuning, dpf fix Peugeot si Citroen | Preturi incepand de la 250 lei. Detalii la 0751.194.100.
    Afla mai multe detalii www.obdtuning.ro / facebook: https://www.facebook.com/obdtuning.ro/

duffus's Avatar
    Fratilor, daca organizati ceva, ma bag si eu. Asa ca dati de sitre si ma prezint.

vvali4ya's Avatar
    Quote Originally Posted by Doc
    Pai ce mai stai: preturi, locatie, stele, numaru de telefon al prietenei, e maritata ...
    Din pacate este ca si maritata,linkul este www.hotelcristina.ro,vedeti daca este satisfacator,nr de persoane,data si ma bag pe negocieri fata de preturile afisate in site!Nu stiu ce si cat momentan o sa fac o discutie de principiu,dar tot ce pot spune este ca e full peste tot chiar din acest moment,nu am vazut niciodata asa ceva la ora asta pe litoral,cel putin in zona Mamaia-C-ta!Probabil in celelalte statiuni este mai liber,mai am si alte variante,dar trebuie sa stiu cati vin,unde si cand?

stefan_pers's Avatar
    moama moama...abia astept intalnirea
    "Am sangerat dar am tacut/Mi-au dat venin sa beau, si l-am baut"(A.Macedonski)
    "As long as people can change,the world can change!"

cope206's Avatar
    Quote Originally Posted by adioperator
    Dar o intalnire la un camping, cu corturile nu renteaza?
    Chiar asa...o intalnire cu corturile in perioada24-26 august?! ca eu personal sunt fan,si nu ne mai facem griji de cazare,ce-i drept confortul nu e sporit si nu stiu cati fani are acest "sport".
    Totusi,daca ar fi sa ne intalnim in perioada mai sus mentionata, cineva din Constanta,care este mai aproape de toate ofertele de cazare nu s-ar putea interesa de un loc de cazare?!fac apel la cei de acolo,pentru ca noua,celor din tara ne este mult mai greu sa ne intindem antenele de la aceasta distanta.
    Mai spune cineva ceva pe tema asta sau ne luam gandul de tot?!iar daca nu la mare poate la Rasnov unde a avut loc intrunire Honda weekendul aceste(6-8) ca macar acolo se stie exact despre ce e vorba:naughty: (detalii gasiti in sectiunea dedicata intrunirilor de la Iasi) http://www.rosenau.ro/foto.htm asta ca sa vedeti unde s-ar putea sta acolo.(800mii camera dubla,papica buna,zona faina,chiar in rasnov)nu suna tentant what on world?!):naughty:

vvali4ya's Avatar
    Quote Originally Posted by cope206
    Chiar asa...o intalnire cu corturile in perioada24-26 august?! ca eu personal sunt fan,si nu ne mai facem griji de cazare,ce-i drept confortul nu e sporit si nu stiu cati fani are acest "sport".
    Totusi,daca ar fi sa ne intalnim in perioada mai sus mentionata, cineva din Constanta,care este mai aproape de toate ofertele de cazare nu s-ar putea interesa de un loc de cazare?!fac apel la cei de acolo,pentru ca noua,celor din tara ne este mult mai greu sa ne intindem antenele de la aceasta distanta.
    Mai spune cineva ceva pe tema asta sau ne luam gandul de tot?!iar daca nu la mare poate la Rasnov unde a avut loc intrunire Honda weekendul aceste(6-8) ca macar acolo se stie exact despre ce e vorba:naughty: (detalii gasiti in sectiunea dedicata intrunirilor de la Iasi) http://www.rosenau.ro/foto.htm asta ca sa vedeti unde s-ar putea sta acolo.(800mii camera dubla,papica buna,zona faina,chiar in rasnov)nu suna tentant what on world?!):naughty:
    Ma contactezi pe mail:vvali4ya@yahoo.com si rezolv pt.tine orice tine de C-ta,iar despre Rasnov,...faina tare locatia,astept un semn!

vvali4ya's Avatar
    Vedeti ca noi cei din C-ta am propus sa ne gasim saptamanal,deoarece in felul acesta ne putem gasi cu cei care vin pe litoral in acest sezon cu o rata de incidenta crescuta!In acest sens urmariti thread-ul intalniri la C-ta!

Monegasc's Avatar
    @cope206, eu sustin ideea ta, pentru ca sunt, poate, si oameni care sunt mai departe de mare decat noi bucurestenii (un domn din Bihor parca, isi exprima dorinta de a ne vedea undeva in centrul tarii) si Rasnovul este cum nu se poate mai minunat pentru o astfel de intalnire. Se ajunge foarte usor si repede in Poiana Brasov si imprejurimi, preturile sun rezonabile, berea rece ..

Leutul cabrat!

cope206's Avatar
    Quote Originally Posted by Monegasc
    @cope206, eu sustin ideea ta, pentru ca sunt, poate, si oameni care sunt mai departe de mare decat noi bucurestenii (un domn din Bihor parca, isi exprima dorinta de a ne vedea undeva in centrul tarii) si Rasnovul este cum nu se poate mai minunat pentru o astfel de intalnire. Se ajunge foarte usor si repede in Poiana Brasov si imprejurimi, preturile sun rezonabile, berea rece ..
    Eu pot ajunge oricand la Rasnov,dar din cate vezi,se pare ca nimeni nu mai e interesat de topicul acesta( dar sper ca macar daca locatia asta nu va gazdui intalnirea de vara,macar pe cea de toamna -iarna.Daca se anunta lume,din partea mea pt un weekend anytime.Ce-o sa facem?!asteptam...

Monegasc's Avatar
    Asa se pare .. acum oamenii sunt in concedii cu familiile, dar dupa 15 septembrie, poate le va atrage atentia si o astfel de iesire la munte .. Speram si asteptam!

Leutul cabrat!

Acum am gasit si eu topicul asta! Pana la urma a iesit ceva? adica ...s-a stabilit data, locatie, etc? eu sunt...incepatoare,leutul meu are doar 170 Km si inca n-a iesit din Buc.Nici la intalnirile saptamanale n-am ajuns! Ma bucur ca exista "Club Peugeot"...am aflat multe de la voi!

tzunny's Avatar

Cool

Am facut-o si p-asta! )

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Bookmarks