Page 150 of 150 FirstFirst ... 50100140146147148149150
Results 2,236 to 2,239 of 2239

Thread: NOUL 3008

wld's Avatar
    Eu am un 308 Hurricane. In functie de lumina ambientala, culoarea perceputa poate fi gri, albastru, mov...
    Cand e curata e interesanta, dar din nefericire se murdareste repede.

Vizitator
    Quote Originally Posted by Miria View Post
    Doamne cate probleme aveți. Mai șuiera la 60 de km/h?

Dap inca face urat.

Vizitator
    Quote Originally Posted by mahay View Post

Dap inca face urat.
    Concluzia este ca cine vrea masina atunci sa cumpere varianta cu cutie automata.

Vizitator
    Cllaaaaaaarrr
    Aici a fost si vina mea. Am facut test drive pe automat pentru ca nu aveau manuala pe nicaieri. Si chiar daca faceam pe manual, nu stiu daca imi dadeam seama de zgomot. Si chiar daca imi dadeam seama, sigur ma imbrobodea dealerul ca asa face masina aia ca e de test si se face mai neglijent si ca a mea n-o sa faca
    Iar de stat pe forumuri si citit...e cea mai mare prostie..efectiv nu exista masina fara probeme. Am facut-o, asa am scapat de Kadjar si Quashqai, acolo mai mult de 50% din owneri se plangeau de ele. Si uite ca am stat degeaba, tot nu am nimerit o masina calumea

Acum sa vedem si partea optimista. Daca in 7 ani si 80k de km singurele probleme raman un click in pedala si volan si claxonul stricat atunci a fost o masina buna...vedem!
    Vedem ce se intampla si cu cutia. Cica trebuie sa rog dealerul sa deschida ticket cu Pejo franta si aia vor accepta sau nu schimbul cu o alta cutie refacuta habarnam cum care cica nu mai are zgomotul.

Page 150 of 150 FirstFirst ... 50100140146147148149150

Bookmarks