Page 52 of 52 FirstFirst ... 2424849505152
Results 766 to 770 of 770

Thread: NOUL 3008

Vizitator
    Am o rugaminte catre cei care au deja contractul semnat: se poate un scan al acestuia, binenteles cu datele personale sterse? Ma intereseaza sa vad clauzele contractului. Multumesc.

Vizitator
    Quote Originally Posted by Bogdan73 View Post
    Am o rugaminte catre cei care au deja contractul semnat: se poate un scan al acestuia, binenteles cu datele personale sterse? Ma intereseaza sa vad clauzele contractului. Multumesc.
    Eu ce am semnat la momentul de fata este doar o conventie de achizitie la care am anexa care contine configuratia exacta si pretul final al masinii.
    Pe baza acestei conventii de achizitie am platit avansul de 10% si s-a facut comanda in productie.
    Deocamdata am primit notificarea de la importator (trust motors) cu termenul aproximativ de livrare de 6 luni (care am inteles ca e standard).

Ce mi s-a comunicat mie de catre dealer este ca nu se poate intocmi contractul de vanzare-cumparare pana nu se primeste VIN-ul masinii de la producator.
    Iar VIN-ul vine de la producator cam cu o luna inainte de data livrarii.

Iata si conventia de achizitie semnata cu dealer-ul si notificarea primita de la importator.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails conventie_achizitie.jpg   notificare_importator.jpg  
    Last edited by pucsin; Yesterday at 06:26 PM.

Baby Lion
    Imi amintesc cu drag momentele in care o asteptam. Vazusem toate filmuletele cu ea pe youtube si nu imi mai luam ochii de la forum. Apoi a venit si abia asteptam fiecare clipa cand trebuia sa ajung cu ea undeva. O placere la volan. Si in prezent a ramas o placere ca si la inceput desi au trecut peste 4 luni. Sper sa o indragiti si voi la fel ca mine. Si sa nu intampinati probleme. Pana acum in aproape 10.000 km totul a mers fara incidente. O simfonie perfecta.

Vizitator
    Giovanni, m-au uns la suflet cuvintele tale.

Vizitator
    Multumesc Pucsin pentru scan. Ma poate ajuta cineva si cu contractul propriu-zis?

Page 52 of 52 FirstFirst ... 2424849505152

Bookmarks