Page 61 of 61 FirstFirst ... 11515758596061
Results 901 to 913 of 913

Thread: NOUL 3008

Vizitator
    revin cu o intrebare ref la Car Play: conform Apple (https://www.apple.com/ro/ios/feature...y-applecarplay ) , Car Play nu este suportat in Romania. Dintre cei care au Apple, cum ati reusit totusi sa faceti conectarea cu masina?

NYK's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdan73 View Post
    revin cu o intrebare ref la Car Play: conform Apple (https://www.apple.com/ro/ios/feature...y-applecarplay ) , Car Play nu este suportat in Romania. Dintre cei care au Apple, cum ati reusit totusi sa faceti conectarea cu masina?
    Prin conectarea cu cablul original, iar la prima conectare am introdus codul generat pe display. Telefonul trebuie sa nu fie blocat.

Vizitator
    Quote Originally Posted by NYK View Post
    Telefonul trebuie sa nu fie blocat.
    Ce inseamna sa nu fie blocat?

Vizitator
    Ce inseamna sa nu fie blocat?
    Adica codul de patru cifre pe care trebuie sa il introduci cand se blocheaza dupa 1 minut de inactivitate sau daca l-ai blocat, sau FaceID cu deblocare faciala, sau deblocare prin amprenta. Dupa ce il deblochezi poti sa confirmi conectarea cu AppleCar. Eu am testat toate aplicatiie si merg fara probleme. Doar ca as vrea cand apas pe butonul GPS sa imi deschida Waze, nu Apple Maps, cum e setat, eu avand de la inceput deschis Waze.

Vizitator
    Salutare,

Stie cineva cum arata optiunea urmatoare: Oglinzi rabatabile electric cu iluminare zona access cu Logo Peugeot, este inclusa pe GT-Line.
    Daca aveti un link catre un filmulet de prezentare pe youtube ar fi de mare ajutor.

Nu prea m-a interest aceasta optiune pana cum, dar am vazut din gresala pe youtube niste prezentari de "logo projector examples" si mi se par niste porcarii (asta este parerea mea, fara suparare).
    Sper sa nu fie acelasi lucru pe 3008, altfel o sa trebuiasca cumva sa opresc optiunea asta, daca e nevoie pun si banda adeziva.

Multumesc anticipat!

Vizitator
    Quote Originally Posted by Iwant3008 View Post
    Salutare,

Stie cineva cum arata optiunea urmatoare: Oglinzi rabatabile electric cu iluminare zona access cu Logo Peugeot, este inclusa pe GT-Line.
    Daca aveti un link catre un filmulet de prezentare pe youtube ar fi de mare ajutor.

Nu prea m-a interest aceasta optiune pana cum, dar am vazut din gresala pe youtube niste prezentari de "logo projector examples" si mi se par niste porcarii (asta este parerea mea, fara suparare).
    Sper sa nu fie acelasi lucru pe 3008, altfel o sa trebuiasca cumva sa opresc optiunea asta, daca e nevoie pun si banda adeziva.

Multumesc anticipat!
    De gustibus.
    Eu am aceasta optiune pe Skoda Octavia (fara logo) si pe langa faptul ca arata bine noaptea (parere personala ), as putea spune ca e si destul de utila cand ai masina parcata in zone mai intunecate. Te ajuta sa nu calci in... surprize.

Lumina este perpendiculara pe sol si ilumineaza destul de bine zona de langa portiera, sa vezi pe unde calci.

Vizitator
    90% m-am hotarat si eu pentru aceasta masina; mai astept vreo 2-3 luni sa apara si Citroen C5 Aircross sa il vad cum e; in mare, cred ca e similar cu 3008, dar ma intereseaza sa vad cum e suspensia noua la C5; in rest par sa fie cam aceleasi echipamente ca pe 3008 - ce are in plus si nu am vazut la 3008: un dispozitiv optional, situat la oglinda centrala, care permite sa faci poze sau sa filmezi in timp ce conduci

Vizitator
    sau sa faci live Ón timp ce conduci

Vizitator
    ce are in plus si nu am vazut la 3008: un dispozitiv optional, situat la oglinda centrala, care permite sa faci poze sau sa filmezi in timp ce conduci
    Da, asta e interesant, chiar i-am intrebat in primavara pe cei de la Mazda ca tot ziceau ca sunt mai nisati, daca tot au chestii moderne de ce nu salveaza feedul video pe un card SD. Ca tot au soft pe camera, sa recunoasca limitatoarele de viteza. Ce mare lucru sa adaugi un SD si sa salvezi video-ul.

Baby Lion
    Quote Originally Posted by Iwant3008 View Post
    Salutare,

Multumesc anticipat!
    Am pus niste poze pe la jumatatea topicului.

Baby Lion
    Cam asta ar fi.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 20180511_223952_cprc_.jpg  
    Last edited by Giovanni; Yesterday at 01:06 PM.

Vizitator
    Quote Originally Posted by P3008 View Post
    sau sa faci live Ón timp ce conduci
    nu e genul meu; insa de multe ori am trecut prin zone care chiar meritau filmate si nu am avut posibilitatea sa "le trag" pe camera

Vizitator
    A primit cineva de aici motorizarea de 1.6 benzina, 180cai, automata cu 8 viteze? Daca da, cum se comporta masina? Care este consumul?

Page 61 of 61 FirstFirst ... 11515758596061

Bookmarks