Page 89 of 89 FirstFirst ... 39798586878889
Results 1,321 to 1,327 of 1327

Thread: NOUL 3008

Vizitator
    De unde se activeaza camera ? Eu am Allure cu Visio2 si nu am gasit optiunea de activare.Se activeaza doar dupa ce scoti din marsarier.

Vizitator razvan_benetton's Avatar
    Salut. Avind in vedere ca 3008 vine cu un singur port USB, a folositi cina un USB hub? ceva de genul

As vrea sa il folosec pt a conecta in acelasi timp un stick cu muzica & telefon (apple car play)

Vizitator
    Quote Originally Posted by razvan_benetton View Post
    Salut. Avind in vedere ca 3008 vine cu un singur port USB, a folositi cina un USB hub? ceva de genul

As vrea sa il folosec pt a conecta in acelasi timp un stick cu muzica & telefon (apple car play)
    Da, eu folosesc asa ceva https://www.aliexpress.com/item/Acas...27424c4dpcJ6uu , USB 3, lungime 20cm.
    Merge foarte bine, telefonul se incarca, ruleaza AndroidAuto prin el etc.
    Nu stiu Apple Car Play daca ruleaza...nu am incercat.

Vizitator
    Quote Originally Posted by Addycted View Post
    de ex daca vreau waze-u si vreau sa schimb si temperatura.. e ceva mai greu ca trebuie sa schimb ecranu, sa setez temperatura si apoi sa revin pe navigatie..
    Da, mi-a fost si mie greu la inceput dar m-am obisnuit, acum mi se pare simplu: apesi pe tasta ventilatie, reglezi temperatura, dupa care apesi tasta telefon si esti inapoi in waze.

Vizitator margelo's Avatar
    Se activează din meniul funcții de conducere, asistenta la parcare si functioneaza pana la viteza de 20 km/h, daca depășești viteza camera nu mai functioneaza, iar daca revii la o viteza de pana la 20km/h se reactiveaza automat.

Vizitator
    Quote Originally Posted by DigitalElf View Post
    Da, mi-a fost si mie greu la inceput dar m-am obisnuit, acum mi se pare simplu: apesi pe tasta ventilatie, reglezi temperatura, dupa care apesi tasta telefon si esti inapoi in waze.
    dap.. e vorba doar de obisnuinta.. iar daca e vreo intersectie ceva si ai nevoie sa te uiti la waze.. mai stai si tu cu temperatura inca 1 minut pana treci si aia e.. nu moare nimeni

Vizitator albert.arifovici's Avatar
    Salutare!M-a sunat dealer-ul astazi si mi-a spus ca masina e la vama si cel mai probabil livrarea va avea loc lunea viitoare.
    2006 Peugeot 307 1.6 HDI 90 cp/2019 Peugeot 3008 1.6 PureTech 180 cp

Page 89 of 89 FirstFirst ... 39798586878889

Bookmarks