Page 68 of 68 FirstFirst ... 18586465666768
Results 1,006 to 1,020 of 1020

Thread: NOUL 3008

Vizitator
    Mulțumesc frumos! Am incercat sa actualiz android auto, dar mi se spune că articolul nu este disponibil Ón țara mea!

- - - Updated - - -
    Last edited by ramonagraur; 12-11-2018 at 12:13 PM.

Vizitator
    Dezinstaleaza-l si cauta-l din nou in Google Play apoi instaleaza-l din nou. Poate ai modificat ceva setari si nu mai recunoaste regiunea initiala. Apoi cu aplicatia instalata conecteaza telefonul la masina.

Vizitator
    Giovanni, la ce preț ai luat jantele și de unde?

Baby Lion
    Parfumul tine 6 luni la o utilizare decenta pe minim sau mediu si nu chiar de fiecare data. Dupa 6 luni se simte rar si doar cand vrea el, dar numai daca e setat pe nivelul maxim.
    Costa 194 lei rezerva. Montajul a fost gratuit si a durat 10-15 secunde.

- - - Updated - - -

Quote Originally Posted by Iulyy2007 View Post
    Giovanni, la ce preț ai luat jantele și de unde?
    3800 lei au costat jantele. Le-am luat de la dealerul Peugeot din Ploiesti. Nu era perioada se promotii atunci.
    Acum costa 3000 lei. E vorba de jantele originale Detroit de 18 inch.
    Acesta e codul lor de produs 1622966480
    Daca cautati codul pe google le veti gasi.
    Am grip control si cu ele nu mi-a dat niciun fel de eroare.
    Last edited by Giovanni; 12-11-2018 at 10:59 PM.

Baby Lion
    Visio park 360 merita toti banii. Camera din fata ajuta tare mult. La parcare si iesit dintre 2 masini. Si nu numai. Iti da coluarul prin liniile afisate si te ajuta sa iesi din inghesuiala cand nu esti sigur ca ar merge. Te scuteste de o manevra in plus de du-te vino.

Vizitator
    Quote Originally Posted by Giovanni View Post
    Parfumul tine 6 luni la o utilizare decenta pe minim sau mediu si nu chiar de fiecare data. Dupa 6 luni se simte rar si doar cand vrea el, dar numai daca e setat pe nivelul maxim.
    Costa 194 lei rezerva. Montajul a fost gratuit si a durat 10-15 secunde.

- - - Updated - - -

3800 lei au costat jantele. Le-am luat de la dealerul Peugeot din Ploiesti. Nu era perioada se promotii atunci.
    Acum costa 3000 lei. E vorba de jantele originale Detroit de 18 inch.
    Acesta e codul lor de produs 1622966480
    Daca cautati codul pe google le veti gasi.
    Am grip control si cu ele nu mi-a dat niciun fel de eroare.
    Și eu am Grip Control. Cunoști pe cineva care a avut probleme pt ca a folosit jante de 17, sau este doar o strategie de marketing a celor de la Peugeot? Au vreun avantaj jantele de 18 Ón fata celor de 17? (ignorand partea financiara)

Baby Lion
    Nu stiu dar am tot citit ca da erori in bord daca ai grip si pui de 17. Diferenta de pret la dealer e neglijabila intre cele originale de 17 si 18
    Se simte la cauciucuri ceva diferenta de bani.

Vizitator marius23mvp's Avatar
    Hello. Mie aplicatia MyPeugeot imi spune ca a aparut un update pentru ecranul tactil (1_074 din 08.11.2018 , fata de ce aveam pana acum adica 073 parca, din 11.2017).
    A facut cineva update ? Se simte ceva ?
    Multu
    Michael for President !

Vizitator
    Quote Originally Posted by marius23mvp View Post
    Hello. Mie aplicatia MyPeugeot imi spune ca a aparut un update pentru ecranul tactil (1_074 din 08.11.2018 , fata de ce aveam pana acum adica 073 parca, din 11.2017).
    A facut cineva update ? Se simte ceva ?
    Multu
    ha chiar am observat si eu iar inainte de instalare chiar voiam sa pun aceasi intrebare.
    apropo ati sesizat ceva schimbat la ultima versiune instalata ?
    ca eu nu

Vizitator
    Astazi am descarcat link-ul si am instalat si eu update-ul. Nu am stiut ca e de data recenta, am crezut ca fac update-ul care l-ai facut tu acum ceva vreme. L-am instalat, am butonat, nu observ nici o diferenta. Imi arata vesiunea 074c

- - - Updated - - -

Android auto nu este in Google Play. Inca nu i dsiponibil pentru Romania!

NYK's Avatar
    Quote Originally Posted by mariusszent View Post
    ha chiar am observat si eu iar inainte de instalare chiar voiam sa pun aceasi intrebare.
    apropo ati sesizat ceva schimbat la ultima versiune instalata ?
    ca eu nu
    Am trimis un e-mail la Peugeot sa intreb cum se procedeaza din punct de vedere al garantiei ( se realizeaza in reprezentanta sau individual) pana acum, au trecut mai mult de 30 zile, nu am primit nici un raspuns....

Vizitator
    Am sunat si eu la ei acum o luna, cu gandul sa faca acest update odata cu revizia de un an. Nu stiau de nici un update. Au zis ca nu tine de ei. Asa ca spor.

alex_vsd's Avatar
    Am vrut sa fac update(asta de luna asta, ultimul aparut...) si mi-a aparut mesaj in bord "No need to update" ... asa ca nu va grabiti 😁

Vizitator
    Quote Originally Posted by aga1 View Post
    Eu am Visiopark 2 si l-am ales pentru ca are si parcare semiautomata dar mai ales pentru imaginea 360 pe care o creaza la masina. De obicei cand dau cu spatele pot vedea si marginile laterale ale locurilor de parcare, ceea ce ma ajuta sa o parchez exact la distante corecte. Daca ai numai Visiopark 1 nu poti vedea lateral decat in oglinzi, nu iti iasa parcarea asa usor. Calitatea imaginii e proasta. Daca nu esti limitat la buget de alte extraoptiuni poti sa o iei. Eu as lua si acum, diferenta de pret nu e mare.
    Eu am Visiopark 1 si imi creeaza o imagine de sus a masinii cand dau cu spatele, deci nu e doar la Visiopark 2 chestia asta.

Vizitator marius23mvp's Avatar
    Corect, si la mine la fel, tot cu Visio 1.
    Doar ca initial la poza de sus am imagine incepand de la bara din spate, in rest (adica catre botul masinii) am hasurat.
    Daca dai cu fata nu te ajuta, dar daca dai cu spatele masina intra in imaginea luata de camera, si calculatorul actualizeaza in timp real imprejurimile. Chiar m-am minunat de cat de bine e implementata treaba asta.
    Adica concret, daca dai cu spatele o lungime de masina, atunci la imaginea de sus vei avea intreaga masina in zona "acoperita" de camera.
    Michael for President !

Page 68 of 68 FirstFirst ... 18586465666768

Bookmarks