Page 45 of 45 FirstFirst ... 354142434445
Results 661 to 667 of 667

Thread: NOUL 3008

Vizitator
    Quote Originally Posted by suditu View Post
    A montat cineva becuri led pe aceasta masina?Daca da,puteti sa imi ziceti daca trebuiesc facute ceva modificari?In sensul de a monta acel anulator de eroare sau doar becul propriuzis?Pt.faza scurta cum se monteaza becul,caci am demontat decurind si am vazut ca se scoate pur si simplu din soclu si nu il tine altceva decit suportul acela din plastic,iar la un bec faza scurta led acel suport din plastic nu mai intra in far si intra in mufa becului?ceva sfaturi?Multumesc.
    Da , eu am montat și functioneaza , nici un fel de erori, la 15$ o afacere excelentă pt.schimbarea adusa

Vizitator
    Quote Originally Posted by Iwant3008 View Post
    Salut,

Sunt foarte aproape sa imi comand masina, problema mea este ca am 30.000 E si configuratia mea pe site ajunge la 34.000E.
    Stie cineva unde pot optine cel mai mare discount, chiar nu as vrea sa mai renunt la nicio optiune selectata. La un moment dat era un discount pe site de 1070E acum nici ala nu mai este prezent. Daca este nevoie ma duc si in alta tara sa fac comanda numai sa ma incadrez in 30.000E cu configuratia mea.
    Salut,

Iti recomand dealer-ul eurial cluj-napoca.

Vizitator marius23mvp's Avatar
    Vedeti ca e promotie la leduri (exact modelul pe care l-a pus pe faza scurta colegul mariusszent - aveti poze pe la pagina 20 - 25 ceva de genul)
    https://www.banggood.com/Pair-36W-65...r_warehouse=CN
    Pentru faza scurta H7, pentru faza lunga 9005/HB3 - sunt 12,3 eur setul, deci 22,6 eur faza scurta + lunga, e pomana.
    Eu am comandat acum 3 zile, astept sa vad daca la faza lunga dupa ce-o sa pun becul imi mai incape si protectia de cauciuc care inchide carcasa farului si izoleaza de apa si praf.
    Daca nu, se gasesc de vanzare protectii de cauciuc
    https://www.olx.ro/oferta/capace-de-...tml#b541b66524
    Michael for President !

Vizitator
    Quote Originally Posted by cristy023 View Post
    Salut! De o saptamana mi-a ajuns si mie masinuta si 99% sunt doar cuvinte de lauda. De un singur lucru nu sunt sigur. Cand apas pedala de acceleratie, se aude un sunet ciudat, pe langa cel al motorului, ca un fasait. Cei care au motorul 1.2 benzina, puteti sa imi spuneti daca este normal, se aude si la voi sau ar putea fi o problema? Am incercat sa inregistrez sunetul, daca ascultati cu atentie se aude. Multumesc!
    https://youtu.be/Ln91zPviHvI
    Revin cu informatii. Am fost cu masina la service si se pare ca este o problema stiuta de cei de la fabrica. Este o clema pe undeva care nu strange bine o piesa si aceasta incepe sa vibreze la anumite turatii ale motorului. Asta a fost explicatia celor de la service, nu au vrut sa imi dea mai multe detalii. Au comandat piesa din Franta si dupa o saptamana va trebui sa ma intorc la service sa o monteze.

Vizitator
    Quote Originally Posted by cristy023 View Post
    Revin cu informatii. Am fost cu masina la service si se pare ca este o problema stiuta de cei de la fabrica. Este o clema pe undeva care nu strange bine o piesa si aceasta incepe sa vibreze la anumite turatii ale motorului. Asta a fost explicatia celor de la service, nu au vrut sa imi dea mai multe detalii. Au comandat piesa din Franta si dupa o saptamana va trebui sa ma intorc la service sa o monteze.
    Te rog afla info mai multe īn ac sens despre e vorba detaliat
    Fa poze la hārtiile ce le semnezi unele din ele nu ți le vor da
    Sau stai pe līngă masina cand schimba piesa ....
    Sunt curios despre ce e vorba

Vizitator

Motor de 1.2 pe 3008

Salut,
    Ma atrage mult Peugeot 3008, Allure 1.2 PureTech Turbo S&S EAT8, benzina, cutie automata, dar masina de testdrive avea 10.7 consum mediu si m-a cam speriat.
    Cineva care are aceasta motorizare, imi puteti spune, va rog, care este un consum real, experimentat de voi?
    Multumesc
    Last edited by Potlog; Yesterday at 08:40 AM.

Vizitator
    Salut daca ai răbdare și citești mai de pe la īnceputuri vei gasi și afla multe informatii...
    Modelul de 1.2 ĪL dețin și acel consum e īn oraș...

Page 45 of 45 FirstFirst ... 354142434445

Bookmarks