Page 62 of 62 FirstFirst ... 12525859606162
Results 916 to 919 of 919

Thread: NOUL 3008

Vizitator
    Quote Originally Posted by margelo View Post
    Salutare tuturor
    Va rog sa imi spuneti daca si la voi se aud sunete in volan atunci cānd este pusă semnalizarea si volanul este rotit către stanga sau dreapta, deoarece la mine se aud ca niste pocnituri usoare, parca ar agata ceva de plastic cand volanul ajunge la un unghi de 20 de grade iar apoi daca ajunge spre maxim. Mulțumesc.
    Am observat si eu acest lucru, eu zic ca sunetul se aude atunci cand ai semnalizarea pusa si rotesti volanul si treci de unghiul acela in care se blocheaza semnalizarea, astfel incat, atunci cand indrepti volanul semnalizarea este dezactivata automat. Asta este singura explicatie pe care o am.

Vizitator
    se mai plangeau prin uk de zgomote prin coloana de directie. Unii, care s-a plans dealerului, spuneau ca au primit convocare la service pentru remediere/inlocuire.

Vizitator
    Planuiesc si eu in vreo 2 ani sa schimb masina actuala (1.6 benzinara turbo 182 de cai, manuala) cu ceva de putere similara dar automata si small suv. Cei care primiti noul motor de 180 de cai va rugam sa oferiti impresii si reviews.

Am auzit de ceva motorizare hybrida la 3008, cu motorul de 1.6 benzina PureTech si ceva motor electric, vreo 300 de cai in total si 4x4. Suna foarte bine, dar cred ca va avea un pret exorbitant.

Vizitator
    Quote Originally Posted by Turok69 View Post
    Planuiesc si eu in vreo 2 ani sa schimb masina actuala (1.6 benzinara turbo 182 de cai, manuala) cu ceva de putere similara dar automata si small suv. Cei care primiti noul motor de 180 de cai va rugam sa oferiti impresii si reviews.

Am auzit de ceva motorizare hybrida la 3008, cu motorul de 1.6 benzina PureTech si ceva motor electric, vreo 300 de cai in total si 4x4. Suna foarte bine, dar cred ca va avea un pret exorbitant.
    probabil nu vei putea sa o comanzi mai devreme de jumatatea anului viitor.
    Daca Peugeot 508 care e aparut de ceva vreme (cred ca de vreo 8 luni) nu a ajuns pana acum in Romania, fa un calcul cand va ajunge o masina care nici nu e oficial lansata....
    PSA are prostul obicei de a isi asuma niste termene pe care nu le respecta; inlocuitorul lui C5 de la Citroen se tot lanseaza de prin 2016 si nici acum nu se stie macar cum va arata masina!!!

Page 62 of 62 FirstFirst ... 12525859606162

Bookmarks