Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: Club C4

Gold Lion Basti77's Avatar

Club C4

Sunt la ea si inca ma gandesc la prezentare. Stati aproape

alynu's Avatar
    Ha? Zi-ne cu cuvintele tale

Pe scurt a fost OK, am intalnit si altceva, la intalnirile PCR o singura data am intalnit asa ceva, la Sambata de Sus, concursul cu jaloanele.

Aici a fost un concurs ceva mai amplu, o proba teoretica (despre forumul lor), una de indemanare (jaloane, parcari, slalom, etc. in timp de soata/prietena/amanta/etc. tinea in mana un pahar cu apa gradat) si trasul la tinta (paintball).

Premiile au fost urmatoarele:

Locul I:
    a. Faimoasa cupa ClubC4 si medalia de "aur"
    b. ChipTunning si Remapare by Dimsport - http://www.dimsport.ro
    c. Pack Michelin - Ceas, Sapca, Rucsac - http://www.michelin.ro
    d. Abonament pe 6 luni la revista AutoExpert - http://www.autoexpert.ro

Locul II:
    a. Medalia de "argint"
    b. Revizie completa + manopera oferita de Radacini Autostyle Bucuresti
    c. Pack Michelin - Ceas, Sapca, Rucsac - http://www.michelin.ro

Locul III:
    a. Medalia de "bronz"
    b. "Pack- Diagnoza/Soft/Adaptivi/Optiuni" - oferit de colegul nostru Norishor
    c. Sapca si Rucsac - http://www.michelin.ro
    si au mai fost si alte premii

Cea mai frumoasa masina
    Cea mai murdara masina
    Cel mai activ user in 2012
    Interesant premiul de la locul I, "ChipTunning si Remapare by Dimsport", la altii se poate dar la intalnirile acestui forum nici macar ideea de asa ceva nu s-a vehiculat, in fine posibil cei de la C4 sa aiba mai multe C4 remapate decat tot forumul PCR.

Partea cu concursul a fost OK. Organizarea lui a fost OK. Masa festiva a fost OK, initial ne-am inscris cu un meniu, la alegere din 5, dar pana la urma a fost bufet suedez si ai putut mance ce si cat ai dorit. Cu bautura fiecare a venit la pachet, avand in vedere ca la mese au fost grupuri si grupuri, aceasta idee a fost una buna. Eu am stat cu Alex82, Mielu, GGG si un tip Alex din Buc din clubC4 super de treaba.

De cazare si alte activitati in acel hotel nu ma pot pronunta deoarece am stat la o vila in apropiere.

In mare mi-a placut, am vazut si alta intalnire, m-am simtit bine, nu aveai cum sa nu o faci cu Alex, Mielu si GGG, si Dino care ne-a vizitat spre seara.

Poze, il asteptam pe baietul GGG, el s-a ocupat mai mult cu partea asta, am si eu cateva dar maine revin cu ele.

GGG's Avatar
    Acusica vin si cateva poze. Apropo, al doilea Alex cu C4 e Pitestean de-al nostru. Le-am furat doua premii: Alex - pentru cea mai frumoasa masina si eu locul 2 la concurs.

Last edited by GGG; 28-04-2013 at 09:38 PM.

Lion Veteran Asgard's Avatar
    Quote Originally Posted by Basti77 View Post
    Interesant premiul de la locul I, "ChipTunning si Remapare by Dimsport", la altii se poate dar la intalnirile acestui forum nici macar ideea de asa ceva nu s-a vehiculat
    Cum nu s-a vehiculat?
    Ia uite dupa pagina intalnirii Peugeot.
    Quote Originally Posted by Asgard View Post
    Puneti si voi de o tombola avand premiu o turbina, un IC, o resoftare ceva acolo si poate se vor strange mai multi
    Peugeot 607 2.2 HDi / Peugeot 208 1.2 Puretech / Peugeot 308 GTi By Peugeot SPORT

mielu''s Avatar
    Da, a fost frumos insa ca la fiecare intalneala care depasteste 20 de insi intervine efectul de turma, drept urmare eu nu am apucat sa cunosc decat cativa din cei 40-50 de forumusti. M-am simtit bine, vremea a tinut cu noi, a fost chiar neasteptat de cald, cred ca cel mai calduros weekend pe anul acesta. Organizarea a fost foarte buna iar cei care s-au ocupat de ea nu pot decat sa-i felicit. O sa mai iau parte la la intalnirile lor ca doar am C4 dar la concursuri clar nu o sa ma mai bag. Cu otobuzu meu obosit n-ai ce participa la chesti de jaloane, parcari in locuri mai stramte etc. ba mai mult cutia automata imi venea sa o joc in picioare. Cateva secunde am pierdut numai ca sa schimbe.

Sebi 2 mici observatii Ai uitat sa spui ca GeGe a luat locul II la concurs iar Alex cel super de treaba nu este din Bucuresti.... este ''consatean'' cu mine si GeGe
    Last edited by mielu'; 29-04-2013 at 12:23 AM.
    CITROEN C4 Grand Picasso EXCLUSIVE automatic / 2010

PEUGEOT 306 XR 1.4i / 1996

Nu am uitat, nu aveam poza pregatita iar dupa sucul ala de mere cam greu cu geografia
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMGP5359.jpg  

alex82's Avatar
    Intalnirea a fost ok , multa lume si era clar ca se va sta pe grupuri ... la masa festiva au fost numarati ~80 de insi . Nici eu care sunt membru de 5 ani pe acel forum , mers la multe intalniri locale , nationale , drive-test`uri organizate nu cunosteam decat jumatate , maxim 3/4 din grup .
    Pacat ca mi`a fost rau tot week`endul ... se pare totusi ca i`am dat leapsa lu` basti duminica

dinraa's Avatar
    Ce frumos a fost, cum reiese din povestirile voastre, dar mai ales pozele !
    Mai ca-mi vine sa trec si eu pe Citroen ?!?
    Sau si la PCR se poate cu "sponsorizari", mai ales ca "jupanul" forumului peugeot ne "urmareste" ?
    Bine ca la intalnirea lor au fost si moderatori de la PCR, poate se molipsesc !
    E pur si muove! EX : Peugeot 309, 307 si 407

bighi89's Avatar
    Superb!
    307c black 1.6 hdi 90hp ; 107 red 998cc 68hp

Baby Lion Bucșă's Avatar
    Super fain. Frumoase toate!
    Masina ta s-a nascut o copie , fa-o sa moara unica !

norishor's Avatar
    Da! Intr-adevar a fost zapaceala maxima. NE bucuram ca au participat si cativa colegi de aici de pe PCR, lucru pentru care le multumim si ii invitam si la alte activitati pe care ClubC4 le desfasoara, cum ar fi intalnirea din (aproape) fiecare Joi la Fotbal (sa dam jos shuncile) sau pentru cei care au un corp de invidiat (inca un pas inspre intretinerea lui in bune conditii) Saptamana trecuta, Asgard si Alex82 ne-au fost alaturi si nu cred ca regreta. Alex chiar putem spune ca a castigat premiul pentru cele mai multe bare consecutive date + premiul pentru cele mai multe bare date intr-un meci (cred ca au fost vreo 5-6) ... A dracu` poarta ...
    Last edited by norishor; 20-05-2013 at 09:05 PM.

Este o idee buna, Alex sa ma anunti si pe mine, merge o ieseala

Cum am intrat si eu in posesia pozelor lui GeGe pun cateva cu verzitura si junioara lui GeGe din familia Citro. A picat pe tine de data asta, daca ai cu ce
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails DSC_3283.jpg   DSC_3286.jpg   DSC_3287.jpg   DSC_3292.jpg   DSC_3294.jpg  

DSC_3297.jpg   DSC_3299.jpg   DSC_3300.jpg   DSC_3303.jpg   DSC_3307.jpg  

Last edited by Basti77; 20-05-2013 at 09:21 PM.

norishor's Avatar
    Pfuaaaai... Basti!!! Tu erai ala care a fost tras pe dreapta la 100m de Hotel de jepcarii aia nesimtiti? F$%$##$^@ muma-n c$r !!! Bai ce rau imi pare

Page 1 of 2 12 LastLast

Bookmarks