Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: Recomandare tinichigerie in Bucuresti

Vizitator
    merci de raspuns. am astazi programare la constatare daune la Uniqa (sunt programat la DAB Auto). O sa merg la Eurial Pantelimon dupa.
    Eurial ofera vouchere de discount pt. astfel de situatii numai sa vii la ei si zic ca ei iau decizia finala de schimb sau nu.

salve,
    am sunat la call-center ul Uniqa, sunt programat pentru azi la DAB Auto la constatare. Am vorbit si cu Eurial, ma asteapta cu bratele deschise. O sa merg in Pantelimon. Mai mult decat atata: "Alegand service-ul EURIAL veti beneficia si de oferta speciala care presupune un voucher valoric de discount in functie de valoare dosarului de dauna. Veti fi direct informat de catre colegii de la receptia service."
    Last edited by bobovis; 08-03-2013 at 11:16 AM.
    subtilii se recunosc intre ei ...

gascoigne's Avatar
    Buna ziua,

Am nevoie de vopsit + montat capota la un peugeot 206 si reparatia nu depaseste valoarea fransizei CASCO, deci pot sa merg oriunde, aveti vreo recomandare de tinichigerie - vopsitorie serioasa, de calitate si pret decente? caut oameni seriosi, nu in spatele blocului, si preferabil in Bucuresti.

Multumesc

Vizitator
    Salut,
    Iti recomand Euroflux Car.
    Este undeva pe energeticienilor. Au si tinichigerie si mecanica si mai tot ce e nevoie, la preturi foarte decente. Eu personal doar acolo Ómi aduc masina.
    Patronul este un om de nota 10+. Daca te interesează da-mi un PM si-ti dau numărul lui.
    Respectele mele.

gascoigne's Avatar
    Multumesc pentru recomandare. Am rezolvat problema la Euroflux - treaba decenta, pret decent, s-au miscat destul de repede.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Bookmarks