Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: Recomandare service Peugeot Brasov !

ai mai fost la ei? am citit numai pareri bune despre ei.
    Peugeot 407 1.6HDI 110CP

Vizitator
    Cand mai trece cineva pe la ei ar fi de ajutor o parere despre profesionalism, onestitate, pret.
    Eventual si alte contra-exemple, daca sunt, bineinteles.
    Pug 206 2.0 Hdi XR PRESENCE BV-33-CRD

adybratulescu's Avatar
    Sâmbătă am fost și eu pe la ei pentru un schimb lichid de frână, reglaj direcție, verificare totala pentru iarna. De trei ani numai la ei merg cu ambele mașini. Ce pot sa zic oameni foarte serioși, destul de bine instruiți (deși în Peugeot mai greu găsești specialiști), cel puțin de mașinile mele nu și-au bătut joc niciodată, sa îmi lase vreun indiciu de "las-o ba ca merge asa", sau "hai sa o facem sa tina măcar pana ii luam banii", deși am avut și o reparație destul de mare la ei la una din mașini. La capitolul dotări stau destul de bine. Ce m-a surprins a fost ca mereu au verificat mai mult decât le-am zis eu (Sâmbătă mi-au schimbat un colier pe la caseta de direcție, au pus unul din metal). Când s-a întâmplat sa greșească și mi-au schimbat o bieleta de direcție deși cauza jocurilor era un cap de bara, când m-am dus la ei au recunoscut, și-au cerut scuze și mi-au înlocuit capul de bara fără sa mai plătesc manopera. Oameni sociabili, te întinzi cu ei la poveste în timp ce meșteresc la mașină de uiți sa mai pleci, dacă stai prost cu bani te înțeleg și încearcă sa te ajute sa mai diminuezi din costuri. In concluzie, per ansamblu sunt mulțumit, și încă nu mi-au dat nici un motiv sa ma orientez spre alt service.
    Ex. Peugeot 206 1.4 HDI

Vizitator
    Buna seara !! Stie cineva un mecanic bun in brasov , cade se pricepe la peugeot 307 1,6hdi.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Bookmarks