Page 1 of 9 12345 ... LastLast
Results 1 to 15 of 128

Thread: Intalnirile altora

Puiu's Avatar

Exclamation Intalnirile altora

Vinerea asta mandrii posesori de kia vor sa faca o mare coloana si sa intre in CARTEA RECORDURILOR pentru cea mai lunga coloana de masini de aceeasi marca. Se preconizeaza ca vor fi cam o suta de masini. Propun sa demonstram ca acest club poate aduna mai mult de o suta de volane intr-o coloana.
    Ce ziceti?
    Astept inscrieri si propuneri de locatie. Desigur, ne-ar ajuta si o pila la primarie si la politie pentru aprobari...
    Last edited by Puiu; 19-02-2009 at 02:05 AM.
    3o7 coupe, 1.6 Hdi, 11o Cp, 2oo5
    HD-o8-FIU
    o73o 5o5 425

pauljmekeru's Avatar
    eu ma bag...da nu am auzit nicaieri de aceasta adunare.
    i love my car...:naughty:

Laurycă's Avatar
    Am auzit si eu de ce vor sa faca cei de la Kia. Interesant. Pacat ca nu ne-a venit noua ideea.

Tudor's Avatar
    Mare chestie... ) A trebuit sa apara Kia Cee'd ca sa se stranga 100 de membri sa iasa in coloana. Ambitii copilaresti dupa parerea mea.
    Servicii spalare/curatare/intretinere auto in IASI
    CUMPAR JOCURI ORIGINALE PENTRU PLAYSTATION 3
    2008 PEUGEOT 308 CONF PACK 1.6 HDi 16v 90 CP GRISS HURRICANE 2008 PEUGEOT 207 TRENDY 1.4 VTi 16v 95 CP ROUGE ADEN

Sindrom_CHR's Avatar
    Da Tudor macar sunt 100 de membri uniti pe un forum...mai mult nu spun. Poate ar trebui sa populezi si alte forum-uri ale altor marci sa vezi cum se procedeaza acolo. Sa vezi ce intalniri se fac, sa vezi cat de bine sunt organizati. Dar aici cand unii considera ca Peugeot RUllz, restu sunt cocalari sau samsari sau mai stiu io ce, normal ca asemenea lucruri unora li se par copilarii.
    Apropo strange tu 100 de masini aici pe forum sa vina la o intalnire si dupa aceea mai vorbim.

In fine n-are rost. Gandirea e de vina.

Oricum e o idee foarte buna si de laudat ca se fac si la noi lucruri din astea.
    Last edited by Sindrom_CHR; 19-02-2009 at 10:09 AM.
    ISTORIA VORBESTE AICI Peugeot 206 - 2.0hdi

Tudor's Avatar
    Da, sigur ) Hai sa ne plangem acum! Fii serios, te rog! Ce inseamna unit la tine? Eu cred ca am dat dovada de unitate cand a fost cazul - vezi accidentul de la Lacu Rosu! Sa ne adunam 100 de "pierde - vara" sa mergem in coloana nu cred ca e o dovada de unitate.
    2008 PEUGEOT 308 CONF PACK 1.6 HDi 16v 90 CP GRISS HURRICANE 2008 PEUGEOT 207 TRENDY 1.4 VTi 16v 95 CP ROUGE ADEN

kitty28's Avatar
    @Tudor are dreptate! Sunt oameni pe acest forum care au demonstrat ce inseamna sa fii un "TOT". In multe situatii! Deja la acesti oameni nu se mai pune problema de peugeot decat in mica masura...
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e prost.

maryusdanyel's Avatar
    Si inca o chestie:intrunirea e organizata de Kia Brasov...si asta inseamna ceva.Mi se pare si o reclama foarte buna si pt importator si pt club.
    206 SW 1.4 Hdi /Ex: Peugeot 307 CC

Gold Lion Basti77's Avatar
    In masura in care se va hotara asa ceva, eu vin cu 3 masini (206,207,308).

Tudor's Avatar
    Cum au facut astia la Iasi cu Toyota acum doi ani sau un an. Au organizat un mega drive test si au venit o gramada de oameni din tara. Nu mi se pare cine stie ce... Inteleg daca am fi avut niste masini de epoca sau ceva special, dar cand stau la semafor si vad inca 5 ca a mea pe o raza de 30 de metri nu ma mai simt asa de special.

Eu zic a scopul principal e reclama ca si in cazul skodei cu 1 mil de km,tot o reclama a fost,bravo lor oricum.Referitor la unitate,nu asta e unitate ,unitate e atunci cand e nevoie de ajutor pentru un membru si il ajuti,asta inseamna sa fii om.
    "Din betie te trezesti,din prostie niciodata".

Sindrom_CHR's Avatar
    De ce unitatea e numai la rau???? Sa fim seriosi, iar cu masinile, stau la semafor cu orice pug mai putin 607, si mai vad altele la fel, deci asta nu e valabila.
    Ei uite io cu bus-u pot sa spun ca stau la semafor si numai vezi alta in jur da nu cand ai un pug.
    Trebuie sa recunoasteti, ca un club si persoanele nu trebuie sa se ajute la rau, ci si la bine, ca trebuie sa puneti binele inaintea raului.

Gata ultimul post pe tema asta, ca iar ne contrazicem si voi o tineti pe a voastra, eu pe a mea, asta e diferenta de varsta, mentalitate.
    ISTORIA VORBESTE AICI Peugeot 206 - 2.0hdi

De cate ori ai venit la intalnirea din bucuresti de tot o tii pe asta cu kia?vino daca vrei sa iasa ceva frumos si sa ajungem la 100 cum ai zis mai sus,daca nu vii nu da vina pe altii,1l de motorina/benzina nu saraceste pe nimeni.
    "Din betie te trezesti,din prostie niciodata".

martin21's Avatar
    @danionescu...corect. dar nu e o idee rea asta doar asa sa demonstram ca si noi suntem capabili sa intram in guinnes book...eu ma bag cu 2 masini daca se organizeaza ceva (dar de preferat in buc)
    NO ABS, NO ESP, NO AIRBAG....I DIE LIKE A MAN!

Gold Lion Basti77's Avatar
    Da, de preferat in Bucuresti, eventual in orele cele mai aglomerate ca sa ocupam un intreg bulevard.

Daca se va ajunge pana acolo si va exista posibilitatea unui inscris oficial despre acest eveniment, trebuie sa se cunoasca intai conditiile care trebuiesc indeplinite ca aceasta manifestatie sa poata fi omologata sau inscrisa drept record ori ceva de genul acesta.
    Numai dupa ce vom cunoaste aceste conditii, putem alege locatia ideala.

Page 1 of 9 12345 ... LastLast

Bookmarks