Page 3 of 9 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 31 to 45 of 128

Thread: Intalnirile altora

vvali4ya's Avatar
    Si din partea mea tot respectul,BRAVO!

tzunny's Avatar
    Ce sa mai comentam? 750 x Honda S2000, o masina nu foarte des intalnita.

Gold Lion Basti77's Avatar
    Tare rau, ma intreb cat a durat organizarea de la lansarea ideii pana la intalnire. Noi daca stam si un an sa o coacem tot nu strangem 100 de masini )

jeyml's Avatar

Cand facem si noi asa ceva?

Super Moderator bobovis's Avatar

EI DE CE POT?

Urmarind din greseala emisiunea Promotor de astazi, n-am putut sa nu remarc intalnirea celor de a Seat. Bravo lor!
    Ce mi-a atras atentia este comentariul de pe sport.ro: "Spectacolul nocturn din Piata Constitutiei a fost deplin, mai ales ca, Romania a mai doborat un record la categoria cele mai multe masini normale sau preparate stranse intr-un singur loc."
    Noi de ce n-am putea face asa ceva?

http://www.sport.ro/masini/70-de-mas...la-pro-tv.html
    Cele mai interesante sunt aici si aici, intrati si nu veti regreta!

Tigaia

rapture's Avatar
    Intr-adevar...frumos la ei

Gold Lion Basti77's Avatar
    Referitor la intalnire lor un mare plus il are numarul mare de masini, iar un mare minus sunt fetitele, eu personal nu sunt pentru asa ceva, ori te duci la o astfel de intalnire ca in centrul atentiei sa fie tocmai motivul intalnirii, masinile, ori de duci intrun club cu fetite si vezi acolo cate dosuri si inaintari doresti.
    Dar de, suntem in Romania si orice zboara se mananca, vrei sa te afirmi cobori din cuib direct pe o capota incinsa.

In alta oridine de idei de ce noi nu putem face asa ceva, pentru ca pentru multi membri acest forum este un loc de dispute, de rafuieli personale cu alti membri, multi membri sunt la vanatoare, cum un alt membru calca stramb imediat ii sare la gat, acesta este motivul.
    Crezi ca nu sunt persoane pe aici care vor sa faca ceva frumos, sunt te asigur, sunt oameni de calitate dar prefera sa stea in umbra tocmai pentru ca incet incet pe acest forum or sa ramana cei cu sete de cearta.
    Virtual se dau mari si tari, arunca cu vorbe necantarite dar cand este vorba de o actiune umanitara (ex. Valea Plopului) sau de ajutat un coleg de forum in suferinta toti se dau la fund.
    Acesta este motivul.

Eduard's Avatar
    Punct si de la capat.
    Bah, chiar imi place Peugeot-ul asta. Vruummm....vruummm :cool:

Chris_RaMSeY's Avatar
    Dupa ce a scris @basti cred ca nu mai e nimic de zis, a punctat tot ce trebuia

Reclama si iar reclama,de ce nu au facut singuri acest lucru si au apelat la diverse emisiuni etc?si la noi se poate dar nu se vrea,are dreptate Basti.
    "Din betie te trezesti,din prostie niciodata".

rapture's Avatar
    Cred ca unii dintre noi s-au uitat la alta emisiune. Eu am vazut multi membrii adunati, multe fete pasionate de masini nu sa-si etaleze partile feminine, multe masini tunate in adevaratul sens al cuvantului (vezi masina lui Remus aka Ace, etc...), am vazut un show bine pus la punct pentru filmare (dansatori + hostes-girls)...oameni pasionati de masini. Eu asta am vazut, daca gresesc va rog sa-mi explicati unde!

Ce e in ograda noastra ma abtin sa comentez dar de fiecare data cand am venit cu o idee, propunere sau imbunatatire am fost demontat sistematic in asa fel incat de o buna bucata de vreme am decis sa ma rezum doar la a citi si participa mai rar cei drept la intalniri.

LorD PSYCHO's Avatar
    Rapture sunt total deacord cu tine.
    Am si postat pe forumul lor... tot respectul pentru ce au reusit sa faca. Asta nu inseamna ca acolo e lume "mai buna" nici pe departe, doar ca la noi e o dezorganizare totala cand e vorba de intalniri, sunt multi care sunt interesati, pasionati... dar doar in fata calculatorului. Cand e vorba de facut ceva... se sucesc. Asta e, chiar imi pare rau ca noi nu putem face ceva de genu, sau macar ceva original... asta e.

Numai bine !

Super Moderator bobovis's Avatar
    @basti77 & @rapture: Multumesc pentru raspuns...Nu era cel asteptat, dar asta e. Totusi consider ca faptul de a sta in umbra si de a nu da curs ideilor la care primesti un feed-back pozitiv nu este o solutie pentru rezolvarea problemelor. Nu incerc sa judec pe nimeni, dar cred ca putem face mai mult pentru noi.
    Cele mai interesante sunt aici si aici, intrati si nu veti regreta!

Tigaia

Eu nu vad ce record au doborat,era un link pus aici pe forum cu cateva mii de subaru impreza la o intalnire in alta tara ,noi ne vedem cam 20 de masini in piata,asa ca 70 nu mi se pare nimic sf,700 era ceva dar asa repet,doar reclama.
    "Din betie te trezesti,din prostie niciodata".

nos2techno's Avatar
    Pai stiti de ce nu ne intalnim noi? Pentru ca ultimul post din aria de intalniri nationale este din 06.06.2009, pentru ca cei care organizeaza fug cu banii, pentru ca atunci cand vine vorba de o intalnire voteaza toti din fata calculatorului, dar nu numai ca nu participa, dar nici macar nu se inscriu pe lista de participanti, pentru ca...in fine.
    D-aia nu ne intalnim noi...

Page 3 of 9 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Bookmarks