Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35

Thread: Autocenter Company Tg. Mures

@Gaba, din pacate pentru tine, si nu numai, nimeni nu a preluat concesiunea Peugeot in Targu Mures sau in zona. Firma Alf Edil (fostul concesionar) a intrat in faliment prin procedura simplicata, asa ca pentru tine solutia ar fi sa iei legatura cu asiguratorul si sa vezi catre care service a fost redirectionat dosarul tau. In cazul in care nu se rezolva ceva pe calea aceasta, iti mai ramane si varianta de a lua legatura cu lichidatorul judiciar al firmei (Suciu Adriana Tatiana) pentru a putea sa vezi ca alte solutii poate sa-ti ofere. Bafta!

Gaba's Avatar
    Mersi mult
    Leu 206 sedan 09'

orly_mihai's Avatar
    Nu a preluat nimeni firma dar s-a unit cu reprezentanta Citroen.Chiar la intrarea in Corunca.Dar din pacate sunt varza cei de acolo.La receptie e o doamna mai in varsta care nici nu cred ca stie cum o cheama,iar in service 2 baieti pe care i-am lasat cu gura cascata cand i-am intrebat daca imi pot activa geamurile de pe spate.Varza.
    Peugeot 407SW 110CP.

Col's Avatar
    Stiam ca aici se va ajunge.Cand i-am zis unui domn de la vanzari ca nu ajunge ca sa ne vanda masina ci trebuie sa fie atenti cu clientul si pe partea de service,mi-a spus ca pe el nu-l intereseaza.Iata rezultatul.
    ╬ntalnirea Paltinis 2010:Eu cu 206-le meu rosu http://www.youtube.com/watch?v=kjokpb0vZe4

Vizitator
    Salutare baieti.
    intr-o dimineata mi-am gasit oglinda stanga distrusa si acum trebuie sa o comand de undeva. Ca idee, stiti unde pot merge in TgMures sa mi-o schimbe?
    Eu am un peugeot 308 II.
    Mersi fain.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Bookmarks