PDA

View Full Version : Intalnire la Oradea

Pages : [1] 2 3

barmanu
09-06-2007, 06:51 PM
Hai sa vedem cine mai e din Oradea si sa face si noi intalniri ... Eu zic ca 15% din masinile din Oradea sunt peugeot-uri , si daca ne-am aduca 1 % totusi am fi cam 100 lei la un meeting ... eu am dat o intalnire cu Tazmaniak, tot pejoist din Oradea ... cine mai e din zona ... ce ziceti? meeting ceva?:naughty: :cheers: :punk:

Doc
11-06-2007, 12:29 AM
Asa tine tare pe pozitie...poate se naste ceva si acolo la voi.

barmanu
11-06-2007, 08:01 PM
am sa :worthy: :coffee: pana ce nu vom :cheers: :punk: si dak ar fi sa vina Militian atunci noi vom lasa masinile in parcare si vom incepe :bandit: & :gunsmilie: dar pana atunci :notangel:

doddo
16-06-2007, 11:49 PM
am sa :worthy: :coffee: pana ce nu vom :cheers: :punk: si dak ar fi sa vina Militian atunci noi vom lasa masinile in parcare si vom incepe :bandit: & :gunsmilie: dar pana atunci :notangel:

ce sa zic... aj veni... da nu ma lasa consoarta... ;)

mai fac munca de lamurire... sunt proaspat intrat "sub papuc" asa ca inca sunt cuminte...

barmanu
17-06-2007, 11:39 PM
da nu te speria, avand in vedere ca suntem atatia din oradea cate degetele avem la o mana, poate nici atatia pe acest forum, ne putem intalni intr-o dupa-amiza, seara pe vreo terasa sau mai stiu eu , iar in legatura cu consoarta, e binevenita ... macar scapi de lamurit, vede si ea cum sta treaba :P

@ Tazmaniak ... unde esti ? ti-ai schimbat nr de tel ????

sw tm
30-10-2007, 10:27 AM
Noi astia vesticii am propus viitoarea intilnire la arad.
Daca vreti sa veniti sunteti bineveniti
Oricum sunteti mai aproape decit cei din caransebes care au promis ca vin.
Urmariti va rog Thread-ul Intilnire Timisoara-Arad! pentru o data precisa!

Doc cind ai trimis e-mailuri de atentionare au fost inclusi in lista si membri din CS sau BH?

barmanu
31-10-2007, 11:48 PM
@ sw_tm sambata am nunta, sorry eu unul nu pot, Tazmaniak cu care m-am intalnit in seara asta la un " meeting " restrans adik toti cei care au o iubire " pejo " din oradea si sunt pe forum , atasez si o poza facuta seara pe ploaie :(( oricum cu Taz incerc sa il aduc cu me dak e sa fie duminica. Oricum in Oradea suntem 2 care macar ne-am intalnit, ca de anuntat nimeni nu se mai anunta . Oricum ne stiam de ceva vreme de pe forum si ne-am mai intalnit de cateva ori . Toate cele bune si dak nu ajungem la Arad , sper ca cei din Oradea sa fie mai activi si sa fim mai multi de 2 la un mini-meeting local .

tzunny
01-11-2007, 12:13 AM
Salut! Sunt organizatorul intalnirilor din Constanta! Haideti sa va dau un sfat. Adica sa va zic cum am reusit sa adun minim 6 masini la fiecare intalnire: intrati la "Members List" si da-ti un Search dupa oras. Veti gasi multi oradeni sau altii de prin imprejurimi care posteaza mai rar pe forum, dar care poate ar veni la intalniri daca ar stii ca exista.. Dati-le PM, pt ca primesc notificare in mail, si sigur isi citesc mail-ul mai des decat intra pe forum. In PM sa specificati datele intalnirii urmatoare: Data, Ora, Locatie, si link-ul catre aceasta pagina, poate vor sa posteze, sa confirme..
Sper sa va organizati, macar la fel de bine ca noi!

sw tm
01-11-2007, 12:25 AM
@ sw_tm sambata am nunta, sorry eu unul nu pot, Tazmaniak cu care m-am intalnit in seara asta la un " meeting " restrans adik toti cei care au o iubire " pejo " din oradea si sunt pe forum , atasez si o poza facuta seara pe ploaie :(( oricum cu Taz incerc sa il aduc cu me dak e sa fie duminica. Oricum in Oradea suntem 2 care macar ne-am intalnit, ca de anuntat nimeni nu se mai anunta . Oricum ne stiam de ceva vreme de pe forum si ne-am mai intalnit de cateva ori . Toate cele bune si dak nu ajungem la Arad , sper ca cei din Oradea sa fie mai activi si sa fim mai multi de 2 la un mini-meeting local .
inca nu am stabilit nimic
oricum nu cred ca va fi mai repede de 2 saptamini
in general cred ca duminica ar fi cea mai ok zi de intilnire
distractie la nunta!

barmanu
01-11-2007, 08:13 PM
ms mult sw_tm, raman si eu pe link si o tinem aproape

hai sa vedem care dintre cei din oradea ar veni la Arad, din cei 10 inscrisi pe forum . Sau in cazul in care nu vine nimeni, din Satu - Mare si Cluj merg careva la Arad ? Sa mergem deodata ?Oricum stam aproape de deznodamantul datei intalnirii. Si ma repet dak e duminica pe 11. nov eu vin sigur , in 10 am nunta si nu pot.

sw tm
01-11-2007, 11:11 PM
ms mult sw_tm, raman si eu pe link si o tinem aproape

hai sa vedem care dintre cei din oradea ar veni la Arad, din cei 10 inscrisi pe forum . Sau in cazul in care nu vine nimeni, din Satu - Mare si Cluj merg careva la Arad ? Sa mergem deodata ?Oricum stam aproape de deznodamantul datei intalnirii. Si ma repet dak e duminica pe 11. nov eu vin sigur , in 10 am nunta si nu pot.
suuper
pentru o intilnire mai intinsa eu zic sa asteptam vara
e totusi distanta mare de la sm sau cluj
intra pe celalalt tread pentru clarificarea datei!

barmanu
02-11-2007, 04:36 PM
ok sw_tm , insa poate sunt pasionati care au chef sa calatoreasca :D

sw tm
02-11-2007, 05:40 PM
ok sw_tm , insa poate sunt pasionati care au chef sa calatoreasca :D
Ok
Atunci anunta-i tu te rog ca intilnirea se va tine la arad pe data de 11 noiembrie...

Ovi_407
03-11-2007, 01:36 PM
sper sa ajung si eu din SM :)

Taz
03-11-2007, 01:51 PM
barmanu stii ca sint cu probleme...:) ca as veni...eventual pasager...da nush...vorbim

sw tm
03-11-2007, 05:47 PM
sper sa ajung si eu din SM :)
te rog pentru informatii suplimentare sa urmaresti thread-ul :
Intalnire Timisoara-Arad!

barmanu
03-11-2007, 08:36 PM
sw_tm am vb cu ovi_407 pe pm, si poate vine impreuna cu mine, ne intalnim in oradea apoi o luam spre arad, oricum tinem legatura

sw tm
03-11-2007, 10:25 PM
sw_tm am vb cu ovi_407 pe pm, si poate vine impreuna cu mine, ne intalnim in oradea apoi o luam spre arad, oricum tinem legatura
croampa:
deci ,
Duminica 11 noiembrie cu incepere de la orele 15 fix ,intalnirea membrilor PeugeotClubRomania si nu numai a membrilor ci a tuturor celor care iubesc aceasta masina. intalnirea va avea loc in parcarea de la Kaufland in ARAD iar cei care vor pleca de la Timisoara n-e vom intalni in parcarea de la Selgros la orele 14 ,imediat in stanga dupa intrare ,de unde vom pleca in coloana spre Arad .v-a rugam confirmati prezenta in acest thread.la intrarea in Arad vom fii asteptati de un membru(hotarati voi cine) chiar dupa bariera de la intrare.abia astept sa-i cunosc pe cei de la Oradea si Satu -Mare(poate facem urmatoarea la Oradea!)

Va rog sa faceti confirmarea pe thread-ul:

Intalnire Timisoara-Arad!

See you!

rhedeymiki
03-11-2007, 10:43 PM
Salutare tuturor pejoistilor :)!
Salut Andrei! Din cate vad intalnirea este fixata in data de 11, iar daca calculez bine exact sunt de serviciu pe zi (maine intru pe noapte). Imi pare rau, dar poate odata vom reusi sa ne adunam si noi in Oradea. Distractie placuta va doresc si cat mai multe poze despre eveniment :).

Taz
03-11-2007, 11:47 PM
pai si in oradea se poate...da sa ne dam un pic interesu...io si barmanu am inceput....sper sa ne inmultim ca ciupercile dupa ploaie `:)

barmanu....tre sa vb...ca as veni si eu...da ca pasager...:((

rhedeymiki
04-11-2007, 01:21 AM
pai si in oradea se poate...da sa ne dam un pic interesu...io si barmanu am inceput....sper sa ne inmultim ca ciupercile dupa ploaie `:)

barmanu....tre sa vb...ca as veni si eu...da ca pasager...:((

Bine zis, cu entuziasmul nu stăm rău deloc (în faţa monitoarelor), problemele încep abia atunci când ar trebui să treci la fapte concrete.

barmanu
04-11-2007, 01:36 AM
problema la noi in oradea ca suntem putini pe forum, posesori de pejouri sunt o gramada ... si sa ma oftic putin il legatura cu stickerul :(( tre putina reclama ... taz ma iubesti ?=))

Taz
04-11-2007, 02:09 AM
:)) depinde...daca meriti sau nu :P

barmanu
04-11-2007, 02:22 AM
pai atunci sa fii cuminte si vine mosul mai repede la tine ;)) si te ia cu el la Arad :D

Taz
04-11-2007, 09:30 PM
asa asa....astept,...:)vb pe mess

barmanu
05-11-2007, 06:06 PM
dak mai vine cineva la arad, spuneti acum sau maine sau pana in 11 :p

Taz
05-11-2007, 09:16 PM
da da....sa-i spuneti acum..miine...poimiine sau in zilele care urmeaza :))

barmanu
06-11-2007, 12:27 AM
sau o sa va para rau , asa-i ?

tot pt tine Tazy, o intrebare . Tu cunosti Aradul ? CUm ajunge in parcare la Kaufland ? Decat sa merem ca la show la Debrecen mai bine acceptam oferta lu " croampa " sa ne astepte la intrare in Arad :D sau putina nebunie si derutare nu nestrica ??? :P

sw tm
06-11-2007, 12:42 AM
sau o sa va para rau , asa-i ?

tot pt tine Tazy, o intrebare . Tu cunosti Aradul ? CUm ajunge in parcare la Kaufland ? Decat sa merem ca la show la Debrecen mai bine acceptam oferta lu " croampa " sa ne astepte la intrare in Arad :D sau putina nebunie si derutare nu nestrica ??? :P
coampa vine din timisoara!
Cum veniti de la oradea daca nu vedeti nici un posesor de peugeot care-si pierde timpul asteptindu-va pe voi treceti de sensul giratoriu de la Metro si o luati spre oras ( nu spre metro) pe linga linia de tramvai. Mergeti cu tramvaiul ( ma rog...intelegeti voi! ) pina cind o sa ajungeti la Podgoria ( un sens giratoriu ((cu semafoare!)) mare linga o alta biserica mare in costructie).
Iesiti pe prima si dupa al 2-lea semafor imediat in dreapta e Kauflandul

Oricum pentru binele vostru sper sa fie totusi "un posesor de peugeot care-si pierde timpul asteptindu-va pe voi la intrarea in arad"

AVIZ ARADENILOR!

nu am voie sa scriu cu caps lock dar trebuia sa atrag atentia!

Daca se poate va rog nu modificati formatarea!

pentru injuraturi sau lamuriri suplimentare va stau la dispozitie la tel 0727749523
asta in loc de gps daca e cazul!

barmanu
06-11-2007, 05:53 PM
stai linistit, ne place nou sa cautam :P da totusi , il trimit pe Taz inainte cu tramvaiul si imi zice pe unde sa o iau :D

Taz
06-11-2007, 06:05 PM
hahahah nu ma trimiti cu tranvaiu..ca vin io cu masina mea :P......am primit un c***t de dovada pt 15zile...
ma aradu il stiu asa..in mare....da nush unde e kaufland

sw tm
06-11-2007, 06:08 PM
vezi in poze
comoara e insemnata cu x pe harta
pe harta e trecut stadionul astra ( acum e o parcare si magazine )
si oricum va asteapta aradenii!

Taz
06-11-2007, 06:10 PM
:))..multam...da nu ma pricep cu harta...barmanu stie dc :P :)

Taz
06-11-2007, 06:16 PM
da...da cine are telu tau?il are barmanu?daca nu da un pm cu el..

barmanu
06-11-2007, 06:33 PM
stiu ce numar trec l hotline .... sw_tm ;))

Taz
07-11-2007, 02:04 PM
vad ca sw_tm si-a luat un ban...:)cine stie dc...cre ca nici el nu stie....dupa cite am auzit...

GXG
07-11-2007, 02:23 PM
Si-a luat ban pentru ca l-am rugat de trei ori sa aiba grija cum posteaza si nici macar un PM cu un reply nu a catadicsit sa trimita sau sa modifice posturile sau atitudinea. Este un forum in limba romana, unde macar de bun simt ar trebui sa se respecte niste norme. Banul e doar de o zi(mai putin nu se poate) si nu a venit din senin.

Imi cer scuze daca v-am incurcat cumva planurile. (sper ca nu, omul si-a lasat totusi numarul de telefon)

barmanu
09-11-2007, 02:35 PM
tazy la ce ora mergem la Arad ???

Taz
09-11-2007, 09:08 PM
ma nush daca mai vin....am niste probleme...o sa vorbim la telefon sau pe mess

stoma2000
10-11-2007, 06:15 AM
Salutare sunt un membru nou din Oradea ,fan inrait Peugeot . daca are loc vreo intilnire la Oradea va rog sa ma anuntati si pe mine. Multumesc anticipat.

barmanu
10-11-2007, 08:21 AM
ok, te vom anunta, noi intre timp facem o escala Arad, adica se pare ca doar eu :((

barmanu
12-11-2007, 10:40 AM
La Arad am fost, am intarziat, ne-am simtit minunat si am revenit pe o vreme tare neprietenoasa. Mai multe gasiti la la thread-ul potrivit.
Avand in vedere ca uni useri din Oradea au devenit mai activi, cand facem o intalnire ? Si ar fi preferabil inainte de 21, Taz stie de ce . Va astept

sw tm
12-11-2007, 10:56 AM
Si-a luat ban pentru ca l-am rugat de trei ori sa aiba grija cum posteaza si nici macar un PM cu un reply nu a catadicsit sa trimita sau sa modifice posturile sau atitudinea. Este un forum in limba romana, unde macar de bun simt ar trebui sa se respecte niste norme. Banul e doar de o zi(mai putin nu se poate) si nu a venit din senin.

Imi cer scuze daca v-am incurcat cumva planurile. (sper ca nu, omul si-a lasat totusi numarul de telefon)

nu am primit nici un e-mail!
pm poti sa trimiti cit vrei ca nu le prea citesc
Asa intre noi fie vorba unii mai fac si altceva decit sa stea pe forumuri...

Aviz amatorilor:
daca vreti sa ma contactati pentru urgente va stau la dispozitie la:

0727749523
marrateh@zappmobile.ro
raul@marrateh.ro

Repet intru pe forum cind am timp si eventual mai des inainte si dupa o intilnire!

Tot intre noi fie vorba, unii moderatori (care mai lucreaza si ei) isi rup din timpul lor liber ca sa modereze forumul asta, fara nici macar un beneficiu. Faptul ca tu nu iti citesti PM-urile, sau nu primesti mailuri cu instiintari nu e treaba lor. Vezi sa nu fie interpretate ca flame actiunile tale. Ar fi pacat, intrucat vad ca te implici pentru intalnirile regionale si stii ca orice actiune necesita timp si implicare. Sorry de off-topic, eu il vad ca un drept la replica. Ti-am raspuns aici ca dupa aia zici ca nu iti citesti PM-urile. N-as vrea sa ramana cienva nelamurit sau cu impresia ca e persecutat. ;)

Taz
15-11-2007, 03:48 AM
eee...si pina la urma unde au disparut restu din oradea?Aparusera vreo 2...da cum au aparut au si disparut...sau nu?

205xs
22-11-2007, 01:12 PM
salutari tuturor!!! mda,intr-adevar si eu intru mai rar pe site, deoarece io-s pe site-ul dedicat celor cu 205, am vrut sa organiz si eu o intalnire cu cei din oradea,cu 205,dar am gasit doar vreo 4...din care 2 nu circula,unu e aproape la pensie,etc...deci am renuntat,dar voi tine legatura cu voi, cei din oradea, iar la arad nici eu nu pot ajunge,caci lucrez si sb si dumi... bye all...
LE:
a da,foarte bine venit e-mailul!!! asa am sa aflu si eu de urmatoatea intalnire la oradea(sa fie la nivel national!!!)....deci deocamdata pt barmanu si taz... 0721234303..urmatorul meeting la oradea pe cand?

barmanu
26-11-2007, 04:27 PM
oradenii Tazmania si Barmanu semneaza declaratia de deplasare la Arad pe 16 decembrie 2007 la Intalnirea Timisoara-Arad + Oradea. Deci din Oradea si imprejurimi mai vine cineva ???

andy_l
26-11-2007, 04:44 PM
Eu sunt nou pe-aici, da' is din Oradea. As veni, da' nu garantez ca nu voi avea alte treburi de rezolvat in perioada aia...
Oricum, ma bucur ca sunt cativa din Oradea, si sper ca intr-o zi reusim sa ne intlnim.

barmanu
26-11-2007, 05:00 PM
esti binevenit printre noi

tzunny
26-11-2007, 10:25 PM
Uite, sunteti deja 4. Intalniti-va intre voi acolo.. Mai faceti un centru de intalniri. Incepeti asa, si o sa cresteti incet-incet..

barmanu
26-11-2007, 10:49 PM
4 cu 3 masini, tazu e pe stop
oricum ideea e ca suntem prieteni cu cei din Arad - Timisoara, ne face placere calatoria, mie si la Tazu

Taz
26-11-2007, 11:54 PM
ba mie imi place...mai rau cu fumatu:)..

barmanu
27-11-2007, 09:36 AM
pai poate te lasi de fumat , ne apucam de ceva sport ???

Taz
27-11-2007, 03:04 PM
:)...baga...sint deschis la propuneri:)

barmanu
27-11-2007, 03:10 PM
amu trebuia sa vii tu cu o idee

barmanu
30-11-2007, 07:50 PM
Oradea
1.Tazmania
2.barmanu
3.vladboy (4 perechi)

alcineva din Oradea numai vrea suporti ??? ultima strigare

barmanu
02-12-2007, 06:16 PM
ok cu suporti am terminat, am horatat. Bun, in 16 eu cu Tazmania mergem la Arad, cine mai vine ? Sper ca pana atunci sa ne cunoastem personal toti dupa ce vin suportii

andy_l
03-12-2007, 08:12 AM
Barmanu, m-ai trecut si pe mine, sau tra' sa ma trec pe lista aia de mai sus? Ti-am trimis un PM, sper ca l-ai primit...

Taz
03-12-2007, 02:47 PM
io asa am vazut...ca te-a trecut:)

acuma m-am uitat mai bine...te-a trecut:)

barmanu
03-12-2007, 04:43 PM
da te-am trecut, stai linistit

barmanu
04-12-2007, 02:20 PM
au sosit suportii, 10 perechi
pret : 10 RON + 3,68 RON taxa curier
sariti cu o propunere cum facem cu impartitul?
mie mi-ar placea sa ne intalnim toti intr-o seara, zilele astea si macar ne-am cunoaste, daca nu atunci facem cum vreti voi, eu mai diseara am sa trec pe la Tazmania prin Iosia, eu stau in Nufaru. Aveti nr meu mai jos, si ne intalnim .
Lista e urmatoarea :
1.Tazmania
2.barmanu
3.vladboy (4 perechi)
4.andy_l
5.doddo
6.rhedeymiki
7.stoma2000

Vladboy tu cand treci prin zona ?

barmanu
04-12-2007, 05:44 PM
04 decembrie 2007 in centru la statuia lui Eminescu in parcare impart suportii. Miki pe tine te sun. Deci diseara la 8 adica 20

vlad_207
04-12-2007, 06:14 PM
Eu nu am nimic de comentat la nici o propunere de-a voastra.

barmanu
04-12-2007, 06:59 PM
vladboy deci vii sau te mai sus ?

barmanu
05-12-2007, 12:19 AM
am fost , ne-am adunat, eu cu taz intarziat, ca de obicei. am impatit suportii, ne-am cunoscut , ne-am dezbatut . ne-am sucit , ne-am invartit, ne-am relaxat intr-o cafenea , ne-am pozat si am plecat. Nu inainte de a preciza ca nu a asta a fost ultima intalnire.
Am fost :
1.Tazmania - Silviu
2.barmanu - Andrei
3.vladboy - Vlad
4.andy_l - Andrei
5.stoma2000 - Cristi
6. 205xs - Vali

pozele n-au iesit prea bine, se facuse cam intuneric, data viitoare o facem cu lumina

barmanu
05-12-2007, 03:10 PM
am bifat si la doddo suportii, urmeaza tazu azi, dupa ce se trezeste. Si sunt sanse sa dau si ultimul set la rhedeymiki, daca nu maine atunci sigur sambata :P
Mi-am pus suportii azi, eu zic ca arata bine. Pareri ?

vlad_207
05-12-2007, 05:26 PM
Eu nu stiu inca daca ii pun ca din cate observ dupa parerea lui doc cei noi intrati pe forum nu sunt bine veniti. Din cate observ forumul asta este numai pt. un numar mai restrans (familia veche) , nu pt toti fani peugeot, eu sunt dintre cei noi asa ca poate ma retrag sa las loc celor "mai vechi". Foarte frumos din partea administratorilor. Felicitari.

barmanu
05-12-2007, 05:31 PM
vlad termina cu prostiile, si nu baga in seama aberatiile astea. si mi imi vine sa bag #%%$ in tot , insa mai presus de ei, e PEUGEOT care ma face sa mai trec cu vederea
pentru mine e mai impotant ca aici ne-am cunoscut si ne-am intalnit, si ne v-om intalni

andy_l
05-12-2007, 06:44 PM
vladboy, nu-ti fa tu griji din astea! Ce te intereseaza ce zic altii?
Si eu am pus suportii. Arata bine, da' tare mi frica (,) ca o sa se rupa partea aia de jos cand o duc la spalatorie si baga aia presiune...

barmanu
05-12-2007, 06:49 PM
si eu am un semn de intrebare , calitatea fiind cam indoielnica, insa sper sa raman cu numerele :D

andy_l
05-12-2007, 06:51 PM
Da, exact, macar numerele sa ramana...

andy_l
05-12-2007, 06:52 PM
Si inca o chestie... tie nu ti se misca numerele in suport in sus si in jos? Ca la mine cam da...

barmanu
05-12-2007, 07:11 PM
nu , ca eu le-am cam fortzat acolo, sper sa fie ok, desi cum ziceam caliatatea e indoielnica ... asta e .SI le-a mai pus cineva?

vlad_207
05-12-2007, 08:51 PM
Da cu ce ati prins suportii? Cu nituri?

205xs
05-12-2007, 09:53 PM
sal oll... nici eu nu mi-am pus suportii de numere,ca nu mi-am comandat :-)). oricum...incantat de cunostinta!!! sper sa ne mai vedem,poate si cu cei din alte orase,macar de-aici din zona..

barmanu
05-12-2007, 11:51 PM
@ vladboy - eu le aveam pe alea vechi prinse cu suruburi, am scos numerele , am dat jos suruburile, am pus suportii noi, se potrivesc la mine cel putin locul suruburilor vechi si in final am fixat numerele si gata ... pac ... pac ...pac
@ 205xs - eu unul ma bucur ca te avem alaturi, si cum ziceam ca nu asta a fost ultima intalnire, acuma macar ne cunoastem si in principiu avem date de contact unul de la celalalt. Iar in legatura cu alte orase, se pare ca mai mult ca sigur eu cu Taz mergem la Arad in 16 dec., daca mai are chef careva de o plimbarica e binevenit

vlad_207
06-12-2007, 12:11 AM
Da la suportii astea noi nu este numaipartea de jos care se desface insciptionata? Aia cred ca se potriveste si la suportii vechi asa ca nu trebuie schimbati suportii vechi ci numai banda aia de jos.

barmanu
06-12-2007, 08:13 AM
pai inseamna ca tu ai mare mare noroc, eu am alt model de suporti, adica cei vechi sunt altfel si a trebuit sa ii schimb

democluj
06-12-2007, 04:37 PM
Ce ziceti de o intalnire bi-judeteana dupa revelion...si poate cine stie pana atuncea ajungem sa facem o intalnire multijudeteana daca mai vin si altii?

Taz
06-12-2007, 05:20 PM
pai va zic eu de ce calitatea e indoilenica...probabil ca suportii aia n-au costat mai mult de 5 ron...daca....ce sa mai zic...incerc sa ma abtin..
in alta ordine de idei...@barmanu..scuze ca n-am luat nr alea...si n-am mers sa le punem...da am niste treaba zilele astea...o sa ne vorbim:)

barmanu
06-12-2007, 05:47 PM
putem face una bi-judeteana CJ - BH la piatra craiului :D

vlad_207
06-12-2007, 06:06 PM
Abtine-te taz ca si eu ma abtin ca s-ar putea sa fi banat. N-ai fi primul.

Taz
07-12-2007, 12:36 AM
eh..si daca o sa fim banati..asta e:)..nu moare nimeni:)vb pe mess:P

barmanu
07-12-2007, 04:15 PM
doritori de o plimbare la Arad pe 16 dec. ?

Taz
08-12-2007, 04:12 PM
eu.. eu :)) :P

vlad_207
08-12-2007, 08:18 PM
Poate si eu . Pana atunci mai vb.

barmanu
10-12-2007, 12:42 PM
Se cam apropie data de 16 dec. cand are loc meetingul la Arad. Eu cu Tazmania mergem cu siguranta. Vladboy posibil sa vina si el dupa cum s-a anuntat. Noi plecat la 13:30 din Oradea, daca mai aveti careva timp, chef de o plimbare pana la Arad, sunteti bineveniti.
Vineri am reusit sa ma intalnesc si cu rhedeymiki, din pacate eram cam grabit dar am promis ca data viitoare stam de vorba la o cafea.
In concluzie dupa ce am reusit sa va cunosc pe toti din Oradea + VladBoy(MM), ar fi minunat sa ne adunam toti intr-o zi sa ne uram Sarbatori Fericite !

Lavinia
12-12-2007, 11:42 AM
Hello...
La o intalnire de acest gen, de obicei cati vin? Am inteles din Oradea cati merg, aproximativ, dar din Arad si Tm se anunta cineva? sau se merge din Oradea in Arad ca sa se intalneasca numai cei ce au plecat de aici?

Lavinia
12-12-2007, 12:00 PM
Si inca ceva....:) de unde plecarea spre Arad?

barmanu
12-12-2007, 12:40 PM
plecare din Oradea e la 13:30 la iesire din oras spre Arad, dupa sensul giratoriu .
Luna trecuta cand am fost la Arad ne-am adunat in total (BH + AR + TM) 18 masini, de data asta se pare ca vom fi mai multi.
In Arad e intalnirea duminica, si pe Thread-ul cu intalnirea din Arad pana acuma ne-am anuntat prezenta aproximativ 19 masini. Insa se pare ca vom fi mai multi. Pentru orice nelamurire, ne poti intreba. Esti binevenita alaturi de noi.

vlad_207
12-12-2007, 10:55 PM
Da de care sens giratoriu este vorba? Ala de langa Real?

barmanu
13-12-2007, 12:12 PM
da, ala de langa Real, cum mergi spre Airport :P

vlad_207
13-12-2007, 09:06 PM
Azi mi s-au schimbat planurile si nu mai pot sa vin pt ca merg acasa maine si nu mai vin pana dupa sarbatori. Da sper sa va distrati.

barmanu
13-12-2007, 09:36 PM
ok, ne pare rau, insa stim ca vei fi alaturi de noi dupa sarbatori. sper sa ne vedem cu bine in anul care bine.
Lavinia tu te alaturi nou ?
@ sebacu ramane atunci sa mai vb, nu?

Lavinia
14-12-2007, 03:39 PM
As veni, dar nu promit nimic. Sper la o noua intalnire in Oradea, sa mai stam de vorba, sa ne cunoastem si sa facem ceva sa ne adunam mai multi. As avea o idee, insa trebuie discutata si ar fi o surpriza, sper eu placuta. Va urez insa distractie placuta la Arad, si sa ne vedem cu bine la Oradea.

barmanu
14-12-2007, 04:02 PM
se pare ca pana la urma merg doar eu cu Taz la Arad.
Lavinia m-ai facut curios rau ....

Lavinia
14-12-2007, 05:24 PM
Asta era si intentia....:biggrin:
Weekend placut tuturor, drum bun si.... Peugeot rulez!!:cool: Hai ca incep sa folosesc limbaj "gangsta" si nu prea ma avantajeaza. Pusi;)

barmanu
14-12-2007, 07:19 PM
ms la fel " gansta girl "

vlad_207
14-12-2007, 10:41 PM
Mai, pe bune c-as fi venit si eu, ca daca nu nu ma anuntam, dar din pacate s-au schimbat planurile. Pe viitor am sa incerc sa nu mai lipsesc.

barmanu
14-12-2007, 11:57 PM
stai linistit vlad, las ca o sa fie si alta data :P , oricum Sarbatori Fericite, desi sper sa mai vorbim pana atunci

vlad_207
16-12-2007, 10:11 PM
Daca nu mai povestim s-aveti toti sarbatori fericite.

barmanu
16-12-2007, 10:39 PM
pai noi tot timpul avem de povestit. Sper ca sa ne intalnim noi oradeni inca odata anul acesta, pe cat posibil sa servim o cafea/ceai/suc/bere si sa ne uram sarbatori fericite.

barmanu
17-12-2007, 08:01 PM
Cine propune o data sa ne intalnim sa bem un vin fiert si sa ne uram Sarbatori fericite . Daca Vali lucreaza in data aia propun sa mergem la el in lotus la pizzerie ;)) sa-l sacaim putin, daca nu mergem noi undeva :P
Hai sariti cu o data , Lavinia dat fiind faptul ca esti mai noua printre noi printre noi si culmea ca si reprezinti sexul frumos, zic sa ne spui tu o data, sau daca chiar nu vrei, miki sau doddo pe care sincer sa fiu sunt bucuros ca am reusit sa ii cunosc, si sper sa ii cunoasteti si voi de data asta. A da si doddo, nu e nevoie sa vii singurel la intalnire, poti sa fii cu fericita ta sotie, aviz tuturor, nu a zis nimeni sa veniti singuri :D, puteti veni cu sotia, logodnica, iubita, prietena, amanta, sora, cu vecina ... acuma daca e cazul si cu iubitul sper ca nu are careva vreo inclinatie spre barbati, dar daca e sa fie ... trecem cu vederea

Lavinia
18-12-2007, 10:47 AM
Sa indraznesc oare?:unsure: Mai bine veniti voi cu o data, preferabil in timpul saptamanii, nu weekend. Da nu ma mai tineti in suspans, spuneti tot: cum a fost la Arad? cati? ce? cum? o poza, ceva acolo....nu va laudati cu nimic?

barmanu
18-12-2007, 01:07 PM
de spus am spus totul la sectiunea de Intarlnire Arad-TImisoara : http://www.peugeotclubromania.ro/forum/showthread.php?t=108&page=28 , sper ca nu vrei sa scriu iar :P gasesti acolo poze si tot ce s-a intamplat , cert e ca a fost super si regret ca a fost atat de scurta intalnirea.
... deci sa fie joia asta ? ... nu e nici prea devreme si nici nu e in week-end... cineva ceva impotriva ? sau cineva alta data ?

barmanu
19-12-2007, 04:22 PM
se pare ca numai nimic ? pacat ... eu cu taz tot ma intalnesc

205xs
20-12-2007, 09:11 PM
sal barmane, pai mai baiatule, mie sa-mi trimiti pe mess un mesaj ca intru mai greu pe site...si eu chiar lucrez de sarbatori acum de craciun sambata si duminica, de revelion pe 30 si 31...naspa..asta e. asa mi-a cazut tura.

dar oricum daca nu apucam sa ne vedem anul] asta va doresc tuturor ,tuturor celor de pe site SARBATORI FERICITE si LA MULTI ANI!!! iar daca va intalniti fara mine,in caz ca lucrez, eu va astept la lotus la o pizza!

barmanu
21-12-2007, 03:29 PM
Cu ocazia Sfintelor Sarbatori de Craciun va doresc multa sanatare , fericire si tot ce va doriti ! Sa va aduca Mos Craciun multi litri de combustibil si mii de revizii gratuite. Craciun Fericit ! Andrei

205xs
28-12-2007, 01:52 AM
ceva intalnire pe 28-29...de sf de an?sau la anu...?

no io ies ca-s bat.. dac nu vreti s a apoi ne vedem la anu nou...la mnului ani/!!!!!!11

Taz
28-12-2007, 02:19 AM
:))bun bun..omu sarbatoreste:) Un an nou fericit la toata lumea!!
Cre ca la anu o sa fie intilnire:)cel putin la mine ca sint racit:P

205xs
06-01-2008, 01:07 AM
va doresc tuturor la multi ani si un an nou fericit! si mii de kilometrii fara incidente!!! sper ca v-ati distrat bine de revelion! acu mai vine si un sf ion-la multi ani tuturor sfintilor! dupa atatea sarbatori si chefuri...aveti chef de-o intalnire? propun pe duminica viitoare,pe 13,ca-s liber...

barmanu
06-01-2008, 02:10 PM
eu sunt de acord

croampa
06-01-2008, 02:24 PM
Daca pastrati aceasta data ,adica 13 ianuarie ,s-ar putea sa vin si eu ! Numai sa fie dupa masa ,ca sa pot sa ajung si bineinteles depinde de starea drumurilor .O sa incerc sa vin pt ca in aceea perioada sunt la munte la Arieseni, si Oradea nu e asa departe!

barmanu
08-01-2008, 08:45 PM
ne intalnim atunci duminica pe 13 ianuarie ?

205xs
09-01-2008, 06:13 PM
dap...poate se mai strang cativa pana duminica, croampa-sa iei nr lui barmanu si daca vii de la arieseni prin oradea,suni si vedem unde ne intalnim...bye

barmanu
09-01-2008, 07:30 PM
cu croampa ne cunoastem personal ;)) facem noi sa ne intalnim
hai lume sariti, sau tre sa va trimit mesaj privat ?

Taz
10-01-2008, 12:44 AM
Eu in principiu vin,per pedes normal:),da unde totusi?

barmanu
10-01-2008, 12:59 AM
in oradea :D

Taz
10-01-2008, 12:18 PM
:unsure:in oradea?uau!Da totusi unde in oradea?

barmanu
10-01-2008, 04:08 PM
hai sa vedem pareri pro si contra :
parcare lotus v.s. centru (parcare de pe strada Independetei , unde ne-am intalnit si data trecuta)

orele : 18 ? 19 ? 20 ?

andy_l
10-01-2008, 04:47 PM
Sper sa pot veni...

barmanu
10-01-2008, 05:19 PM
andy macar deci tu ora si locul, :D macar atunci stim ca vei veni :P

andy_l
11-01-2008, 09:27 AM
Nu decid eu nimic ca nu-i sigur ca pot ajunge...

croampa
11-01-2008, 05:33 PM
Hai baieti ,ora si locatia ! Eu incerc sa vin daca totul e ok si va strangeti !

barmanu
11-01-2008, 06:30 PM
florine spune tu ora :D la cat vii, ca noi ne strangem cumva :P oricum am numarul tau si vorbim noi duminica

croampa
11-01-2008, 06:36 PM
Cred ca undeva pe la ora 15 as putea ajunge ,maine o sa confirm mai exact . Oricum voi va vedeti si fara mine ! Am nr. tau de telefon Barmanu si te sun daca nu ajung la net, apropo mail-uri ati trimis la cei din zona ?

barmanu
11-01-2008, 10:51 PM
pai trimit mail , si oricum care nu confirma, ii sun ca am numarul de la toti
:P

bun, atunci 13 ianuarie 2008 , orele 15:00 in parcare la Lotus , dat fiind faptul ca o sa avem un invitat din timisoara care va tine neaparat sa mancam ceva la mall ;))

205xs
13-01-2008, 01:10 PM
daca nu e prea tarziu...parcarea de la lotus e plina, cum intram la lotus mai e o parcare in partea stanga,inspre petrom,sau chiar in spate langa artima. ne vdm...

vlad_207
18-01-2008, 12:21 PM
Pana la urma nu s-a materializat intalnirea?

205xs
20-01-2008, 11:30 PM
nu bre, nu sa... ce sa faci...daca n-ai cu cine. aici la oradea stam ff.prost la capitolul intalniri.vezi tu...lumea-i ocupata in ziua de azi, n-are vreme de pierdut timpul...

vlad_207
21-01-2008, 01:59 AM
Eu am ajuns numai pe la 22.00 in oradea ca altfel as fi venit. Chestia este ca pe forum sunt numai vreo 4 sau 5 membrii care activeaza , din cate am vazut eu. Ca sa puteti face o intalnire cu un numar cat de cat de membrii atunci trebuie sa chemati cunostinte, persoane care nu activeaza pe forum. Din cate am vazut din baia mare sunt mai multi membrii inregistrati dar, cred, ca sunt singurul care cred ca activeaza.

vlad_207
21-01-2008, 11:51 PM
Ce ziceti de o intalnire acuma sambata sau duminica?

barmanu
22-01-2008, 12:06 AM
duminica eu merg la Timisoara la intalnire, mai vine cineva ?

205xs
22-01-2008, 10:43 AM
as merge sa ma intalnesc cu sendy cu 205-u,dar lucrez..

barmanu
22-01-2008, 04:27 PM
:( tot asa te prindem cu intalnirea din Arad-Timisoara cand lucrezi

tomy_kanics
23-01-2008, 07:41 AM
Salutare,

Eu sunt Oradean relocat cu muncile campului la Lugoj si duminica voi fi si eu la intalnirea de la Timisoara. Sper ca si unii din voi veti fi acolo si poate reusim si noi sa ne cunoastem. As vrea sa particip si la intalnirile din Oradea, insa cu cat creste "recolta" cu atat mai rar ma deplasez pe la locul de bastina. Voi urmari discutiile si cand se pune de o iesire de ma voi anunta si eu. Pana atunci... haideti la timi.

Tomy :naughty:

Taz
24-01-2008, 11:34 PM
Venim venim:).Ne vedem la Timisoara

barmanu
28-01-2008, 09:18 AM
m`da, am fost la Timisoara , super beton. Atmosfera super.
Acuma ca mi-a intrat in sange atat mie cat si lui Tomy, banateanul cu inima de bihorean, febra intalnirilor, ne-am popus ca sambata , in 2 februarie, sa facem o intalnire si la Oradea. Dat fiind faptul ca va veni pe meleagurile natale :p Hai sa ne stragem de data asta, sa fim putin mai uniti, daca mai aveti prieteni/dusmani care au pejo-uri luatii cu voi :D . Ma hazardez sa fac o lista , asa ca ar fi bine sa fim toti :)

1. barmanu
2. Tomy
3. Tazmania (esti trecut din oficiu, nu ai motiv sa nu vii)

tomy_kanics
28-01-2008, 10:47 AM
... ce initiativa... :coolspeak:... dar te-ai gandit si cand si unde? ;)

vlad_207
28-01-2008, 12:11 PM
Tu tot timpul faci intalniri cand eu nu pot veni.:mad::P

barmanu
28-01-2008, 02:32 PM
vladboy iar mergi la baia mare ? :((
tomy, cand si unde nu conteaza, nu e asa mare Oradea. Ideea e ca sau in Lotus in parcare sau in centru in Piata Independetei langa statuia lui Eminescu, unde a fost data trecuta. Ora sa fie una la care nu are nimeni alceva de facut :D

tomy_kanics
28-01-2008, 02:50 PM
... asta la mine este destul de dificil... inchipuie-ti ca ajung la Oradea odata pe luna sau mai rar si atunci ma sechestreaza familia, prietenii etc... deci baga o ora (exclus d.p.m.d.v. sambata intre 4 si 8) si atunci imi fac si eu programul in asa fel incat sa incapa o ora doua sa ne vedem imblanzitorii de lei oradeni... vezi trimite invitatii pe PM ca genereaza mailuri la oradeni, ca cine stie cat de des se urmareste thread-ul... ;)

... si fa si tu un cuba libre :P

barmanu
28-01-2008, 04:35 PM
Libertate Cubei :P
deci sa fie sambata ora 8 ?

tomy_kanics
28-01-2008, 05:36 PM
... pe timp de noapte? :naughty: ... lasam masinile in parcare si m'em bem ceva si le recuperam dimineata? ... sau o baita in felix la president (e deschis pana la 12...)? ptem sa o impingem si mai tarziu?!... eu subscriu... da' mestere... o'm fi trei si toti trei? :P

vlad_207
28-01-2008, 05:43 PM
Acuma in weekend devine si prietena mea majora. Nu se poate lipsi de la asa ceva.:nono:

205xs
28-01-2008, 10:48 PM
hop si yo...sunt LIBEEEEER!!!...deci stabiliti voi ora si locatia...

barmanu
28-01-2008, 11:01 PM
1. barmanu
2. Tomy
3. Tazmania
4. valy (205xs)

tomy_kanics
29-01-2008, 08:06 AM
Propunere: Ne intalnim la 20:30 in parcarea din str. Independentei dupa care putem sa ne incolonam (ma rog... pana acum 4 masini nu e cine stie ce coloana) si putem sa tragem o fuga in felix la o baita la President (25 ron intrare, inclus: piscina cu apa termala, jacuzi, sauna, sala de sport, masa de ping-pong). Poate hotaram sa venim si cu carutele :P

Ce ziceti? :)

barmanu
29-01-2008, 11:53 AM
eu ma bag :D sustin ideea . o mica paranteza ca Tazmania e inca pieton pana la sfarsitul lunii cand isi va recupera permisul de conducere, deci doar 3 masini. Hai ca trimit mesaje tuturor .

tomy_kanics
31-01-2008, 09:56 AM
Salutare,

Ceva noutati? S-a mai anuntat cineva via telefon sau messeneger? Ramane programul propus cu Felix?

Tomy

barmanu
31-01-2008, 10:12 AM
Salutare Tomy,
vesti bune cu oameni noi pe lista nu sunt, in schimb din pacate valy (205xs) are probleme cu masina si nu poate circula cu ea o perioada de 2 saptamana pana ajunge cu ea la mecanic. din pacate in loc sa fim mai multi , vom fi mai putini :( .

tomy_kanics
31-01-2008, 10:43 AM
:( ... sec

Taz
31-01-2008, 02:08 PM
E cam aiurea acuma cu intilnirea...nu vreti sa mai asteptam un pic?Sa imi iau si eu permisu,sa isi fac si vali masina,si sa fim mai multi,sa simtim si noi ca e intilnire pug:)Ce ziceti?

tomy_kanics
31-01-2008, 05:05 PM
E ok cu mine. Planurile se mai pot schimba in functie de factori. Se pare ca in acest moment asta s-a intamplat... astfel Barmane... mai asteptam cu romul acela cu cola? :P

Tomy

barmanu
31-01-2008, 05:16 PM
:(( n-am decat sa ma resemnez :pokey: poate daca se mai anunta careva ca vine , oricum eu aveam pofta pe cuba libre sau :cheer: da :wallbash:
data viitoare cu siguranta, insa Tomy daca vrei ne putem intalni si asa, insa faza cu President cred ca pica :(

Taz
01-02-2008, 12:40 AM
Asta este.:) Lasa ca imi iau si eu permisul si tragem o intilnire;)Bun asa?:P

barmanu
01-02-2008, 01:52 PM
cate zile ti-au mai ramas pana la ziua cea mare ?

Taz
01-02-2008, 02:10 PM
Mai este:) 22 de zile mai am

barmanu
02-02-2008, 02:42 PM
Pot sa declar a doua oara in acest an ca intalnirea din Oradea nu va mai avea loc .

Taz
02-02-2008, 02:49 PM
Da..e adevarat,stam prost cu intilnirile...

205xs
05-02-2008, 11:39 PM
ei...daca am fi vreo 10,tot ne-am fi strans vreo 5...da daca nu sunt pejoisti in oradea...iar eu intr-adevar sunt programat la carburatorist pe 11,pana atunci nu circul cu masina ca o rup...dar sa speram ca pe viitor ne vom regrupa!!! :-))

Taz
06-02-2008, 12:00 AM
Ne-om regrupa:)Avem timp,sintem tineri:P

Taz
27-02-2008, 07:27 PM
Salut lume.Ce mai ziceti?Cum sinteti?Ne-am mai inmultit?Ca parca am vazut pe forum lume noua...

barmanu
27-02-2008, 09:27 PM
Ba nu stiu cu inmultitul. Din partea mea am ramas in continuare tot asa, nimic nou. Nevasta nu a nascut, copii nu am adoptat. Copii din flori inca nu si-au anuntat prezenta. Deci eu stagnez. Voi ?

205xs
02-03-2008, 10:52 AM
nah...scapa tazu ..si te apuci tu de "stagnat"...acuma stai tu pe tusa 60 zile...las ca te aduce tazmania la intalniri..ca si tu l-ai adus pe el..

Taz
02-03-2008, 11:21 AM
Corect:),numa ca omu s-a carat o luna prin tari straine..:)

Taz
09-03-2008, 09:25 PM
Oameni,nu mai tragem si noi o intilnire?

barmanu
09-03-2008, 11:09 PM
pai eventual pana ce revin in tara si imi recupar permisul, clar nu stau in casa ... deci hai pe cai baieti si fete
p.s. ceva oradeni noi ?

tomy_kanics
10-03-2008, 10:18 AM
... nu stiu... hai sa sunam la maternitate sa vedem cine s-a mai nascut :P

Taz
10-03-2008, 04:55 PM
:roll2::roll2::roll2::thumbup:

vlad_207
10-03-2008, 11:09 PM
O escala la felix?

Taz
11-03-2008, 03:40 PM
Unde vreti voi:)

barmanu
18-03-2008, 12:34 PM
se apropie incet incet momentul revenirii mele pe meleagurile natale . sper odata cu revenirea mea sa imi reprimesc si permisul . normal ca apoi am sa va trag de urechi sa iesim la un gratarel in felix, sau mai stiu eu ??? si daca tot nu am ce face si incep sa ma plictisesc, am inceput sa fac reclama la forum pe bihon.ro sa ne mai adunam cativa ca sa fim si noi macar o duzina :P daca aveti vecini, rude sau cunostinte nu ezitati sa dai zvonul ca exista PCR (adica PeugeotClubRomania nu Partidul Comunist Roman)

Taz
18-04-2008, 05:00 PM
bate vintu...

barmanu
18-04-2008, 07:55 PM
si cam bate tare rau :((

croampa
18-04-2008, 08:10 PM
Hei ,mai traiti ma fratilor? Veniti pe 4 mai la noi,nu? Luni care aveti chef de o cafea la voi la Lotus ,asa pe la amiaz?

barmanu
19-04-2008, 02:03 AM
in seara asta m-am intalnit cu Silviu (Tazmania) si am zis ca te insotim la cafeaua aia :P

croampa
19-04-2008, 07:53 AM
Asta inseamna ca e intalnire la Oradea !Pe la 12 eu sunt liber ,oricum va sun poate aveti un alt loc preferat cu mancare buna si cafea buna.

Taz
20-04-2008, 10:34 PM
Daca vii,nu aduci si niste stickere din alea?

barmanu
21-04-2008, 03:37 PM
m-am intalnit cu Florin (Croampa) la Real pe la 12:30, la o cafea si un suc.
Am povestit multe, am primit niste stickere, pentru cine vrea sa dea un telefon.
Ne-am pozat si ne-am promis ca ne vedem la Arad pe 4 Mai .
P.S. Silviu n-a mai ajuns pentru ca nu a auzit telefon, somnul asta de frumusete :P

croampa
21-04-2008, 09:18 PM
Mersi mult Barmane de companie !Super pozele!

barmanu
22-04-2008, 08:30 AM
sticker-ul pus la locul lui :worthy::worthy::worthy:

croampa
22-04-2008, 09:05 AM
Super ! Cu Taz nu te-ai intalnit sa-i dai si lui?

barmanu
22-04-2008, 09:23 AM
Am vorbit cu el ieri pana la urma, intradevar dormea cand ne-am inalnit noi la 12:30. Am ramas ca ne intalnim (eu si taz) zilele astea, sa isi puna si el sticker, numai intai trebuie sa isi spele masina . Poate in seara asta o sa-i dai sticker-ul daca nu are alta treaba

barmanu
25-04-2008, 05:04 PM
i-am pus si la Taz sticker, arata super, nu?

Taz
25-04-2008, 05:23 PM
Ba ce fotograf bun esti (la ce soare era tot a scos omu pozele)! Se vede ca te pricepi si la stickere, pacat ca nu prea le ai cu liniile drepte,da asta e..nimeni nu-i perfect:P:naughty:

barmanu
26-04-2008, 11:43 AM
infara de mine si Taz, mai are cineva chef de o intalnire ? :D

barmanu
28-04-2008, 10:47 PM
Paste in familie !

Mayutza
29-04-2008, 09:38 PM
"Hristos A-Nviat" ...

barmanu
29-04-2008, 09:45 PM
azi a avut loc o mini-intalnire la Oradea, insa apoi ne-am mutat la Arad:idontno::cheers::bash::console:

@ moderatori , scuze ca m-am facut mirc-ar :blink:

205xs
30-04-2008, 12:21 AM
hai oll...nu mai dati nici un semn de viatza :(...si sa va fac un pic in ciuda...(noi cu leutzii mai mici..da cu sufletul tot tanar :naughty:) si... sa va fac un pic de ras, tocmai suntem mai multi ca voi, cei cu leutzii mai tineri, cu muschi pa voi:P. trebuie sa ne mai vorbim si sa ne intalnim in jungla asta mare numita Oradea :)..ups..am uitat pozele..

vlad_207
02-05-2008, 02:08 PM
In prima poza faceti reclama la infect. Asta este reclama mascata.:P

sorinj
02-05-2008, 10:16 PM
Intalnirea de la Oradea din 1.05.2008!
Ma aflam in trecere prin Oradea catere o destinatie de vacanta, cand opresc la o benzinarie sa schimb uleiul, mi-e dat sa vad o masina plina de ... iarba. Ma uit mai bine la ea, si constat ca e GLI-ul!
Caut barmanu, dar nu gasesc nici un restaurant, asa ca ia-l pe Andrei de unde nu e! Asta cred ca a fost cea mai scurta si restransa intrevedere din istoria intalnirilor PCR Oradea.

barmanu
03-05-2008, 12:35 AM
Deci asa Sorine, dupa 10 minute mi-am dat seama ca cauta masina mea acolo =)) ramasese un vecin cu masina prin zona aia, si taica-meu mi-a furat pejoul sa ajunga cat mai repede. Asa ca ia barmanu de unde nu-i :P . Daca aveai numarul meu de tel ne intalneam ca eram acasa, asteptam sa soseasca inca un membru PCR in Oradea, adica Mayutza :P Hai ca mai povestim duminica !

vlad_207
05-05-2008, 12:26 PM
Am ajuns si eu la Oradea. Ce ziceti de o plimbare la felix?

kitty28
05-05-2008, 12:29 PM
Si eu zic de o Intalnire Nationala. Voi ce ziceti? Haideti mey oamenilor ca e una pe an... :D

barmanu
30-05-2008, 01:00 AM
29.05.2008 - langa Vimex Oradea, s-a derulat o mini intalnire pejo. Din pacate cu probleme la cutia de viteze al lui RaduFilipescu, aflat in concediu la Baile Felix, ne-am intalnit eu, Tazmania, Radu si a venit si Suta care era si el prin trecere prin Oradea .
Eu din pacate nu am reusit sa stau mai mult de vreo maxim o ora, dar a fost placut. Pe aceasta cale ii doresc calatorie placuta spre casa.

Taz
30-05-2008, 01:09 AM
Off doamne.offfff doamne ce masina:P
Ps:aia neagra:blush::))

andy_l
30-05-2008, 10:09 AM
Cu masina lu' RaduFilipescu m-am intalnit si eu in parcarea de la Pic. Din pacate cu el nu m-am intalnit ca ma cam grabeam, da' oricum, am facut o poza cu masinile. Totusi, ce coincidenta sa parchez exact langa el... Cred ca masinile din PCR se cam atrag...

Taz
01-06-2008, 01:17 AM
De ultima ora,ca si asa ma simteam bine ca n-am mai avut treaba cu politia din februarie.Iata ca acum juma de ora am luat in freza un radar(pr 6 martie pt cunoscatori)futu-le muma-n cur sa le fut.Pentru 63km/h ma,ciobanii dracu...

mielu'
01-06-2008, 02:39 AM
@Taz, scrie-ti si tu la profil numarul tau de telefon. Nu de alta dar cand a ramas @RaduFilipescu in pana cu masina la Oradea din cauza cutiei de viteze, m-a sunat pe mine sa ma intrebe daca stiu numarul tau de telefon. Bineinteles ca nu-l stiam dar i-am promis ca in cateva minute ajung la birou pentru ca eram in oras in interes de serviciu si intru pe net sa-l caut si sa i-l dau, dar i-al de unde nu-i . Am urmarit cateva posturi scrise de voi mai sus si am dedus dintr-o discutie de-a ta cu @barmanu ca voi doi v-ati mai intalnit la o cafea si deci era practic imposibil sa nu aiba numarul tau de telefon. Am cautat in profilul lui @barmanu, i-am luat numarul de telefon si l-am sunat pe Radu sa-i dau numarul de telefon al @barmanului. Daca nici @barmanu nu avea numarul de telefon trecut acolo nu stiam ce sa fac. Ramanea nea' Radu omul ploii pe acolo. Ma pun in situatia lui si bag seama ca nu-i bine deloc. Una e cand e cineva de-al locului sa te ajute si alta e sa te duci tu sa cauti service-uri intr-un oras strain. Ma bucur pana la urma ca s-a rezolvat si ca v-ati dus sa-l ajutati. Cinste voua.

Taz
01-06-2008, 02:45 AM
Oka,se rezolva;)Cinste noua:)si cinste si lui @Radu,un om super ok:)

mielu'
01-06-2008, 02:48 AM
Da, asa este. Un om de nota 20. Ne-am intalnit si la Rasnov si la Sighisoara plus ca vorbim destul de des la telefon si pe messenger.
So, @RaduFilipescu rullllzzzzzzzzzzzzzzz !!! :thumbsup:

RaduFilipescu
02-06-2008, 12:41 AM
Am ajuns si eu cu bine acasa, dupa 2000 km de hoinarit prin tara. Nu exagerez, dar am facut batatura-n palma, din cauza stilului de condus. Dupa cele explicate mai sus de prietenii forumisti, un rahatel de capat de arc de la un sincron mi-a facut cutia si portofelul varza! Cu detalii voi mai reveni, dar in primul rand vreau sa multumesc pe aceasta cale tuturor celor ce m-au ajutat, si mi-au tinut moralul sus. Am sa dau nume dar sa nu fie cu suparate ordinea: mielu', tazmania, barmanu, suta si bineinteles sotia mea - sotie de pejoist care mi-a tinut tot timpul moralul sus, care era de multe ori sa-l arunc cat colo...

sticker-ul pus la locul lui :worthy::worthy::worthy:
Maa...de ce nu mi-ai aratat si mie stickerul??? Vai, ce-ti fac...da nu vin eu inapoi la Oradea?

Taz
06-06-2008, 10:38 PM
Ba baieti...noi nu ne mai intilnim niciodata?:blink:

cristi_407
07-06-2008, 03:10 PM
Eu cred ca vin la tuning and sound pe 15 parca..Poate ma mai intalnesc cu cativa

barmanu
07-06-2008, 11:25 PM
cristi vezi ca s-a schimbat data, se pare ca e pe 21-22 te tin la curent daca vrei

cristi_407
08-06-2008, 03:02 AM
Da..am aflat in seara asta..sa vedem daca va mai fi..

barmanu
09-06-2008, 05:25 PM
daflyer (Purtator de cuvant WSR)

Posted: Sun Jun 08, 2008 4:28 pm
Post subject:

WSR anuleaza in totalitate evenimentul din aceasta vara, cu toate scuzele de rigoare, si cu promisiunea ca atunci cand va fi o locatie potrivita, si spatiu si pentru liniute, va organiza WSTE 3…

Din cauza autoritatilor locale, incinta strandului nu mai este disponibila, scuzele si motivele lor nu are nici un sens sa le mai spunem, idea este ca pentru un show adevarat de tuning nu mai este loc in orasul nostru, nimeni nu vrea sa ne sprijine si sa ne ajute in nici un fel, dintre toti cei care ar putea-o faca…Alegerile locale au dat totul peste cap, fiecare tremura pentru scaunul de sub fund, si…noi si lumea tuningului suntem cei care pierd cel mai mult…show-ul de la tuningati pentru tuningati se va mai lasa asteptat, si daca nu gasim in Oradea o locatie buna, ne mutam in alt oras unde sunt oameni mai deschisi la minte si care sa poata intelege cu adevarat ce inseamna pasiunea…Pana atunci, insa, noi suntem cei care au dezamagit si incercand sa faca ceva la un standard cu adevarat occidental, au pierdut pe toate planurile…

Ne cerem inca o data scuze posibililor participanti, spectatorilor care au asteptat un show de calitate, celor care au ajutat sau au incercat sa ne ajute, sponsorilor fara de care e atat de greu sa organizezi ceva, si massmediei dispuse sa ne sustina la un eveniment de amploare, cu reclama si promovare.

Ne pare rau ca…suntem in Romania, si cuvantul de onoare sau chiar contractul scris pot sa ajunga sa nu mai insemne nimic pentru cei care sunt in pozitii sus-puse…

WSR va cere scuze si va multumeste ca sunteti alaturi de noi !

barmanu
11-06-2008, 12:23 AM
În perioada de 27,28,29 iunie 2008 va avea loc evenimentul "Auto & Tuning Show Oradea 2008" in parcarea Pic Oradea pe o suprafata de 9000 m.

Atractii in cadrul evenimentului :

-Street Faigter Show cu un invitat special din Ungaria, Gergely Sandor.
-Drift demo & Burnout show cu cel mai bun din domeniu, Staici Florin pilot CNR,
-Dbdrag concurs de sunet
-Concurs de indemânare pe o pista special amenajat cu obstacole,
-Pimp My Ride prezentarea Taxi by London
-Scena va fi un American Truck by M'N'C program continuu pe perioada expozitiei, cu DJ, Formații LIVE, Mc, Concursuri cu premii....
-Spatiu special amenajat pt. copii cu program special pt copii: Jocuri, Concursuri, Teatru de papusi....

Promovarea evenimentului: Kiss Fm, Magyc Fm, National Fm, Favorit Fm, Revistele 24 Fun & Quanti, Revista Pic , Afise A3, Pliante. Web. 4tuning, Bihon.....

Intrarea va fi pe gratis pentru public.

Premiera Nationala!!! Ne- am gandit la caldura de afara și vom răcori aerul pe suprafața expoziției cu un sistem nou de climatizare externă!!!

Informații:

Iosif Budai
0728 777 77

sorinj
24-06-2008, 08:10 PM
LA MULTI ANI ! @Tazmania
LA MULTI ANI ! @barmanu

barmanu
24-06-2008, 10:04 PM
ms mult sorine, sa te avem alaturi tanar, vesel si plin de viata. ms inca odata

Taz
25-06-2008, 01:25 AM
Multumesc multumesc:happy:

barmanu
26-06-2008, 01:40 PM
In 05 respectiv 06 iulie, membri din partea de vest a tari, vin la oradea - baile felix la o intalnire de un week-end. Sunt asteptati toti cei dornici de o relaxare, de o intalnire intre prieteni. Membri in Timisoara - Arad si-au anuntat prezenta, pe doua zile. Vor fi cazati in Baile Felix. In prima zi vom face o vizita la Aqualand-ul din Baile Felix, iar seara ne strangem la un paharel de vorbe. Urmand sa discutam ce vom face in ziua urmatoare. Pentru cei care nu vor veni decat in data de 6 iulie, adica duminica, ne vom strange in jurul orelor 14:00 in centrul orasului in parcarea de pe Str. Independentei !
Am sa va tin la curent cu orice noutate, schimbare . Sper sa ne adunam si noi din Oradea cativa, daca cunoasteti venici, rude, prieteni posesori de pejo, luati cu voi. Postati si voi ceva, dupa ce cititi despre intalnire !

andy_l
26-06-2008, 01:58 PM
Voi face tot posibilu' sa ajung.

barmanu
26-06-2008, 02:11 PM
1. barmanu
2. Tazmania
3. andy_l
....

205xs
26-06-2008, 08:54 PM
...yo...nu pot veni din pacate.:( Din 4-14 iul merg in Sicilia. Amu v-ati gasit si voi!!!:( Dar, sper sa va simtiti bine la Felix si in Oradea, sa va simtiti ca acasa si sa mai veniti incoa!:thumbup:

Fara quote la postul anterior!

Taz
03-07-2008, 12:33 AM
OffTopic:
De cind intra calumea in functiune camerele din sint-martin?:ninja:

andy_l
04-07-2008, 10:00 AM
Deci, ce se intampla maine si poimaine?

Gheko
04-07-2008, 10:22 AM
Maine ne intalnim la Felix si poimaine in Oradea.

andy_l
04-07-2008, 10:44 AM
Bine atunci. O ora nu stie nimeni?

Gheko
04-07-2008, 10:48 AM
Pentru cei care vin duminica ora de intalnire este 14:00 dar nu mai stiu unde a zis barmanu, si maine nu stiu exact dupa pranz plecam din Timisoara si Arad si cand ajungem. Citeste si mai sus ce zice barmanu.

andy_l
04-07-2008, 11:19 AM
Am citit ce scrie mai sus, da' credeam ca stie cineva ceva mai concret. Vroiam sa stiu de azi, ca maine ma gandesc ca nimeni nu o sa mai intre pe forum. Oricum, de intalnit tot ne intalnim noi.

Gheko
04-07-2008, 12:39 PM
Eu o sa mai intru de pe telefon si o sa intru in nainte de plecare sa anunt ca pornim spre voi.:) Si sa ne asteptati la intrare in Oradea daca aveti timp si chef.

barmanu
04-07-2008, 08:18 PM
Andy da-mi un apel pe nr meu si te sun si vorbim. Da se tine, maine vine lumea in Felix. Si apoi vedem. Ii punem la munca :p

@Tazmania, camere radar sunt/exista dar nu sunt functionale datorita unor probleme juridice legate de sediu dispeceratului unde se vrea monitoarizarea si inregistrarea neregurilor. Se vor monta panouri de avertizare cand vor fi in stare de functionare. Ca spre Turda, doar stii tu

Taz
05-07-2008, 02:46 AM
Am inteles am inteles...m-am linistit:notangel::blush:

Gheko
05-07-2008, 11:20 AM
Salutare, la 12 pornim spre voi, pe la 12:45 - 13 ma intalnesc cu baietii care vin din Arad, la Arad si venim.
P.S. Barmanu ne auzim la telefon.

barmanu
05-07-2008, 01:01 PM
sper sa nu se supere Gheko daca nu aud telefonul :console::idontno:
:kisstogether::flowers:
:pokey: :doh::flex:
:cheer::cheer::cheer:

barmanu
06-07-2008, 09:06 PM
INTALNIREA DE LA ORADEA A AVUT LOC. UN SUPER SFARSIT DE SAPTAMANA . DETALII : http://www.peugeotclubromania.ro/forum/showthread.php?t=108&page=57

Taz
25-07-2008, 11:57 PM
Hai baietii la un suc:)

calingtc
13-08-2008, 12:16 AM
Salutare,

Sunt mai nou pe aici. Am citit tot thread-ul ce ati scris pana acuma :)
Ma intrebam daca pot sa intru si eu in PCR Oradea ? :)
Daca mai aveti intalniri, sa particip si eu :) Daca ma primiti doar , bineinteles !

barmanu
13-08-2008, 01:04 AM
cum sa nu, esti binevenit.
si ca sa iti dau o veste buna, in sfarsitul asta de saptamana vine arvhr de la Arad in Felix, deci facem o mini-intalnire in Felix iar. :P
deci esti binevenit, lasa eventual nu nr de telefon.
oricum, am sa postez mai multe detalii cand aflu si eu, ca azi am vorbit cu el.

Mai multa atentie la ortografie.:mad::mad::mad: Fie voia lu` Pruteanu

calingtc
13-08-2008, 11:51 AM
In sfarsitul asta de saptamana ma duc cu leutzul la doctor in Timisoara. Sper sa reusesc problema pe care o am si ma chinui deja de o luna sa-i dau de cap. Mi-a recomandat @nitrometan service-ul din Timisoara si am o programare acolo, pentru cei din Oradea a fost prea mult ca sa-mi ofere un diagnostic clar la masina mea . :)

barmanu
13-08-2008, 04:32 PM
Sper sa poti rezolva problema, si sa ne auzim cu vesti bune. Noi probabil ne intalnim prin Felix vineri respectiv sambata seara, in cazul in care revii in una din zile. Oricum tinem legatura .

Lucian79
16-09-2008, 07:45 PM
Bună,

Dacă mai faceţi intalniri in Oradea .... as fi interesat sa particip. Sunt câteva chestiuni la masină si mi-ar place sa vi le impartasesc ... poate mă ajutati :)

barmanu
17-09-2008, 12:19 AM
compatriotilor, facem o intalnire ???

sebik
18-09-2008, 04:34 PM
Salut, as fi si eu interesat de intalnire. Propun ziua de duminica.

barmanu
18-09-2008, 09:04 PM
subscriu la ideea de duminica. hai urmatorii

Gheko
24-10-2008, 09:23 AM
Urmatoarea intalnire a membrilor Peugeot si partea de vest a tarii va avea loc la Timisoara in data de 09.11.2008. Va asteptam in numar cat mai mare.
P.S. Cei care doresc sa spuna prezent sunt rugati sa se adauge la lista, va multumim! Lista o gasiti in cadrul thread-ului "Intalniri Timisoara-Arad-Oradea".

barmanu
24-11-2008, 05:05 PM
Next PCR meeting, 13 - 14 decembrie Oradea - Baile Felix
Urmatoarea intalnire Peugeot Club Romania din partea de vest a Romaniei va avea loc in Statiunea Baile Felix, situata la 2 km de Municipiul Oradea.
Pentru cei care au timp liber in week end , am hotarat ne intalnim de sambata pana duminica , cazarea este de 50-60 RON pe camera pe noapte. Cei care au mai fost in vara cunosc conditiile foarte bune. Cei care insa nu pot, intalnirea propriu zisa va avea loc duminica.
Pentru cei care vin pe doua zile, putem merge la Strandul cu apa Termala, sau la Calarie sau plimbari cu ATV-urile. Ne putem decide pe loc. V-as ruga sa va anuntati din timp cei care vin pe doua zile si au nevoie de cazare.
Sper sa raspundeti afirmativ acestei invitatii si sa va treceti in lista aflata pe pagina : http://www.peugeotclubromania.ro/forum/showthread.php?t=108&page=69 .
Cu respect, barmanu (Andrei)

Taz
08-01-2009, 03:14 AM
Baieti,un suc ceva la sfirsit de saptamina?Ca am adormit toti:)

barmanu
09-01-2009, 06:36 PM
in sfarsitul asta de saptamana eu refuz, plec la Arieseni

barmanu
25-01-2009, 03:03 PM
Ceva intalnire baieti ?

doddo
04-05-2009, 08:42 PM
http://www.peugeotclubromania.ro/forum/showthread.php?t=108&page=79

aici e povestea cu intalnirea din oradea.

Gheko
14-08-2009, 10:20 AM
Faceti si voi o intalnire locala acolo in acest wk cu invitat de gala, tata mecanicilor Turbojack, care se pare ca va fi prezent in acest wk la Felix.:)

Tav.tav
15-08-2009, 12:28 AM
Faceti si voi o intalnire locala acolo in acest wk cu invitat de gala, tata mecanicilor Turbojack, care se pare ca va fi prezent in acest wk la Felix.:)

ar fi ceva:naughty:

barmanu
15-08-2009, 01:26 AM
Pai eu deabia acum m-am reintors din Felix .
eu, taz, vali si turbojack
maine seara se mai anunta care la o iesire pe terasa in Felix ?

Gheko
16-08-2009, 01:22 PM
La nationala nu veniti nici care?

Gheko
25-08-2009, 08:19 PM
INSCRIERE - Intalnire nationala 18-20 septembrie - Complex Sambata de Sus

http://www.peugeotclubromania.ro/for...ad.php?t=17281
Haideti sa le aratam ca noi suntem cei mai tari la intalniri si nu numai la regionale.

barmanu
04-11-2009, 02:03 PM
Vineri seara (6noiembrie) facem o intalnire locala ?!?
Un suc, un ceai fierbinte, un vin fiert ...
Propuneti ora si voi ... eu zic sa ne intalnim in parare pe Independentei si apoi sa mergem sub pasaj undeva... sau un loc mai fain, daca aveti vreo idee.

1. barmanu
2. Taz

DeCeDaT
04-11-2009, 02:10 PM
Vineri seara (6noiembrie) facem o intalnire locala ?!?
Un suc, un ceai fierbinte, un vin fiert ...
Propuneti ora si voi ... eu zic sa ne intalnim in parare pe Independentei si apoi sa mergem sub pasaj undeva... sau un loc mai fain, daca aveti vreo idee.

1. barmanu
2. Taz

Eu as veni, dar lucrez in schimbul 3 , pot sa stau maxim pana la 22:30 . Eventual o ora si un local m-ar ajuta mult :D