PDA

View Full Version : Intalnire Focsani-Vrancea

gaby peugeot 406
28-06-2012, 09:46 AM
Buna tuturor.Sunt putin surprins prin faptul ca in Focsani nu se organizeaza intalniri cum fac si ceilalti colegi de forum din alte orase.De ce surprins ,am vazut si sunt foarte multe feline peugeot prin oras si judet.
Poate incercam sa organizam si noi o intalnire sa vedem cum va merge ,sa schimbam cateva ideii, impresii, sa barfim si sa ne descriem ce masini avem si ce am mai facut la ele.
Ca si locatie cred ca ar nemaipomenit in parcare la CAREFFOUR, sau daca aveti si alte ideii sunt bine venite.
Poate ne punem si de comun acord la o anumita data si ora, apoi sa ne anuntam si amicii, prietenii, cunostintele de intalnire si sa fim cat mai multi.
O data ar fi 01.07.2012 orele 16,00 sau 17,00. Astept propuneri modificari si din partea colegilor.
Toate cele bune si cat mai multi km.fara evenimente

gaby peugeot 406
01-07-2012, 11:33 AM
Nu este nimeni interesat de o intalnire cum fac si colegii nostri din alte orase.Sa ne ajutam reciproc in unele probleme ce apar la felinele noastre.
Si tot aici daca nu este o greseala(rog un moderator daca e gresita locatia postului sa il stearga sau sa il mute)sa ne si prezentam
1. Eu sunt Gabi conduc un peugeot 307 Sw gri 2,0Hdi ,fap,2003 cu numar de Botosani si locuiesc(lucrez) in Focsani BT 40 GAB.
Astept si alti colegi din Vrancea sa se prezinte aici:
Numele, modelul, motorizare,culoare si numarul de inmatriculare sa ne putem recunoaste in trafic.
Inca o data rog un moderator daca e gresita locatia postului sa il mute sau sa il stearga.
Pentru toti km cat mai multi fara evenimente.

gaby peugeot 406
09-07-2012, 10:50 AM
Nimeni din Vrancea ?
Nu vrea nimeni sa se prezinte pe aici sau sa ne intalnim si noi?

ralu_206
31-07-2012, 10:42 AM
De cand caut si eu pe cineva din Focsani, dar observ ca nu prea sunt interesati oamenii sa vina la astfel de intalniri :( Eu personal sunt de acord sa organizam intalniri, sa discutam doferite probleme asa cum fac toti din alte orase.

Sunt Raluca, am un peugeot 206, 1.9D de ceva timp, dar permisul abia ce l-am obtinut :) buburuza mea e condusa si de prietenul meu Ionut si de mine :) Daca reusim sa organizam ceva ar fi foarte bine :D

gaby peugeot 406
31-07-2012, 05:49 PM
Buna Ralu si bine ai venit printre noi.
Poate reusim sa adunam cat mai multi posesori de peugeot si sa incercam sa organizam ceva intalniri si sa ne cunoastem si noi intre noi, sa ne spunem problemele daca sunt la masini,testere etc.Inca odata bine ai venit ce numar ai la masina pentru a ne recunoaste in trafic.
Nr meu de la masina BT.40.GAB un 307 Sw gri

ValiG
31-07-2012, 09:39 PM
Eu merg des pe la Rm. Sarat.Poate urc un pic pe la voi daca ne nimerim cu datele.:)

gaby peugeot 406
01-08-2012, 12:10 AM
Ne vom bucura sa ni te alaturi si tu .
O data exacta inca nu avem incercam sa strangem cat mai multi colegi si apoi vom propune o data si locatia.
Usor usor incepem.

ralu_206
01-08-2012, 12:11 PM
Buna Ralu si bine ai venit printre noi.
Poate reusim sa adunam cat mai multi posesori de peugeot si sa incercam sa organizam ceva intalniri si sa ne cunoastem si noi intre noi, sa ne spunem problemele daca sunt la masini,testere etc.Inca odata bine ai venit ce numar ai la masina pentru a ne recunoaste in trafic.
Nr meu de la masina BT.40.GAB un 307 Sw gri

Multumesc, Nr la masina este VN 19 RLK, un 206 alb

gaby peugeot 406
03-08-2012, 12:21 PM
Nu mai avem useri din Vrancea?
Si totusi masini sunt foarte multe.Mai asteptam.Toate cele bune si km cat mai multi fara evenimente.

ralu_206
06-08-2012, 08:55 AM
probabil foarte multi dintre ei nu citesc acest forum. :( Toate cele bune si tie

ralu_206
07-08-2012, 01:43 PM
http://www.facebook.com/groups/clubpeugeotvrancea

gaby peugeot 406
07-08-2012, 03:50 PM
Da Ralu mersi de link .Este super daca reusim impreuna sa facem ceva o comunitate peugeot si in Vn.Poate asa vom atrage si noi mai multi pasionati avand de partea noastra si oamenii din reprezentanta.

gaby peugeot 406
08-08-2012, 01:12 PM
http://masinariidiagnoza.webs.com/