PDA

View Full Version : Intalniri PeugeotClub in Sf. Gheorghe

RazvanRadu
11-12-2008, 10:31 AM
Deci, noi, astia din Sfantu, (eu si cu vasy) ne-am gasit sa trambitzam ca vrem sa ne intalnim cu cei de prin jur. Astfel, am ales mirificul loc din oras unde e mult loc, parcarea de la Peny Market in data de 13 decembrie ora 16 (sa ne vedem), anno domini 2008. Asta, pentru a intarii legaturile intre noi, si pentru ca ne cam plictisim in weekend-ul asta si vrem sa va vedem si pe la noi.

Prin urmare, declar, pe propria raspundere, ca noi, o sa fim acolo.

Pentru cei care nu stiu sa ajunga acolo, sunati-ne:

0744334731 (aluje) si al lui Vasy 0722441460.

Deci cine vine, sa dea cu batzu.

(Parcarea Peny = de la primul semafor, la stanga iar dupa aceea tot inainte si o sa se vada parcarea.)

RazvanRadu
24-03-2009, 06:34 PM
Am zis, am zis. Ne intalnim in parcarea de la Penny pe 28 martie anno domini 2009 la ora 18:00.

Doritorii sunt bineveniti iar din partea celor care ajung mai repede, se ofera sfertul academic.

Dati cu batzu cei interesati.

In caz de erori de pilotaj sau altceva, numerele din primul post raman valabile.

dinoradu
03-07-2009, 05:09 PM
Hai sa "murdaresc" si acest topic cu o intalnire fulger, AZI, ora 20:00 pe treasa de la Old Man's Pub. Cine e prin jur si poate sa vina, e binevenit. Pentru necunoscatori, este vis-a-vis de BCR (Sfantu Gheorghe, bineinteles).

Numai bine si va asteptam.

ValiG
23-06-2010, 10:41 AM
Astazi intalnire fulger in Old Man's Pub, eu cu Vasy:D.Doritorii care sunt pe frecventa va astept sa ne cunoastem.:)

Basti77
23-06-2010, 10:45 AM
Dovada :blink:

ValiG
23-06-2010, 10:52 AM
Spanac dovada!:))Stiu ca ploua afara!Stai sa vedem cand se termina intrunirea(sucul de baut) si o sa facem si o poza, doua.:P

L.E. Pozele promise.:)
Mii de multumiri Vasy si RazvanRadu pentru ca nu m-ati lasat sa ma plictisesc o zi intreaga la service.Vasy cand vii la Bucuresti da un semn sa pot sa imi iau revansa!:)

Numai bine!